Wpis z mikrobloga

@noekid: Jeżeli dobrze pamiętam, to u nich prawo inaczej działa. Stawianie znaków 80km/h to rozmycie odpowiedzialności, bo cokolwiek się nie stanie na takiej drodze przy tej czy nawet niższej prędkości jest winą kierowcy z powodu niedostosowania prędkości do warunków na drodze.
Ten znak nie jest wskazówką tylko tak oznaczają dupochron dla zarządcy drogi.
@Keffiro: Na gorszej drodze 80 km/h jechałem Daewoo Tico i nawet raz skręciłem driftem o ~60 stopni przez rżysko bo jako niedoświadczony młody kierowca nie zdawałem sobie sprawy co się stanie jak nacisnę hamulec na max na polnej jednocześnie skręcając kierownicą. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ile razy miska jebnęła/#!$%@?ła w grunt po wjechaniu w dołek to głowa mała myślałem, że silnik mi z poduszek wyskoczy. A nie
@KtosKtoSamNieWiesz: Prawda to, tył lubi uciekać, szczególnie w łuku, przy wyższych prędkościach (>30 km/h). Samochody nie do zdarcia, gdyby nadal je produkowali, to by było pierwsze auto do stryrania, które bym kupił. Już nie wspomnę o tym, że można nim wjechać na większość osiedli między bloki, bo jak złożysz jedno lusterko, to idealnie mieści się pomiędzy słupkami blokującymi wjazd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@VinAlucard: Albo ucieczka przed policją przez kładkę dla rowerów :D Tylko żeby jeszcze karoseria była w ocynku... Jak była już tak skorodowana, że przednia szyba zaczęła pękać na wybojach, to chciałem wyciągnąć cały przód, założyć na ramę i zrobić łazik z klatką na terenowych oponach. Ale niestety właściciel (tata) dostrzegł biznes w złomowaniu.( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KtosKtoSamNieWiesz: Do tego ceny części oszałamiające- magłownica- 50 zł, zderzak przód 30 zł, zderzak tył 20 zł, lampa tył 15 zł, wahacz 30 zł. 150 zł i auto jak nowe. Gdyby karoseria była w ocynku to armia by jeździła Tikolinami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)