Wpis z mikrobloga

1) badz mna, 26lv
2) badz z rozowym 3 lata
2) zaniedbuj #rozowypasek bo absorbuje ci za duzo czasu i wolalbys posiedziec na mirko
3) rozowy zrywa
4) placz i lament, #feels i kult przegrywu bo #tfwnogf
5) na horyzoncie pojawia sie nowy rozowy
6) wejdz w nowy zwiazek
7) po miesiacu zaniedbuj rozowego bo absorbuje ci za duzo czasu a w tym czasie wolalbys posiedziec na mirko

Mireczki czy ja jestem jebniety czy to syndrom gonienia krolika? Jak juz go zlapie to zaczyna mi sie nudzic? Czy to jest normalne bo nie wydaje mi sie? Czuje ze lada moment nowy rozowy zerwie i znowu bede sie czul jak #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki
  • 20
@feels: Kumplu, a mi się wydaje że jesteś zupełnie normalny. Niedawno czytałem ciekawą książkę o problemach komunikacyjnych w relacjach damsko-męskich. I Twój przykład żywo przypomina przykład z książki, nawet Ci tu stronę wkleję z pdfa. :)

Gray John - Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus. Jak chcesz to Ci mogę całego pdfa podesłać, myślę że dużo Ci to rozjaśni w tej kwestii, a jak dasz dziewczynie do przeczytania to
Pobierz
źródło: comment_8FSbrYz3jHHmiqX38kqd0Spw6BTt4k3W.jpg
@Dawidinho8: wydaje mi się, że to może być to. Przyklad z mirko byl oczywiscie przykladowy. Czasami wole po prostu wyjsc szybko od laski, wrocic do domu i polozyc sie na lozku poniewaz dluzszy kontakt z nia zaczyna mnie meczyc. Po czesci na pewno @Bambro ma racje poniewaz moje wchodzenie w zwiazek jest wtedy kiedy nadazy sie ku temu okazja, a nie mam ich za duzo. Tym samym jeszcze nie spotkalem takiej
@feels: nie przejmuj się tym co oni wyżej mówią.

To zdrowy od ruch że:
- masz własne życie i zainteresowanie
- kobieta nie jest dla ciebie pępkiem świata
- masz poczucie niezależności
- jesteś na tyle asertywny że punkty powyżej realizujesz

Oczywiście kobiety powiedzą ci, że coś z tobą nie tak i powinieneś poświęcać im więcej uwagi. Ale to pułapka, bo w momencie kiedy tej uwagi zaczniesz poświęcać im za dużo,