Wpis z mikrobloga

Piękne wytłumaczenie dlaczego mamy na świecie kryzysy i dlaczego papierowe waluty to kłamstwo i iluzja. Jak myślicie jak długo jeszcze uda się utrzymać tą iluzję zanim zwykli ludzie zrozumieją, że zostali oszukani przez system?

Ta cała idea walut fiducjarnych to zupełnie jak komunizm. Komunizm działał na tej samej zasadzie. Niestety nikt już nie wierzy w ten system ponieważ ludzie zrozumieli, że poprostu nie działa ponieważ to utopia. Utopia, że nie musimy martwić się o siebie bo jest ktoś tam na górze mądrzejszy od nas kto rozwiąże za nas nasze problemy.

W papierowych walutach jest dokładnie tak samo. Iluzja, oszustwo, że nie musimy martwić się o to, że musimy pracować i oszczędzać aby coś mieć w życiu. Wszystko co musimy zrobić to konsumować, wydawać, brać kredyty a tam na górze jest ktoś kto rozwiąże nasze problemy w razie czego zwyczajnie dodrukowując pieniądza i wszystko będzie wspaniale!


#btc #bitcoin #pieniadze #ekonomia #gospodarka #fiat #iluzja #kryzys #polityka #banki
p.....4 - Piękne wytłumaczenie dlaczego mamy na świecie kryzysy i dlaczego papierowe ...
  • 5
To dzieje się na całym świecie. Każde większe państwo na świecie próbuje ingerować w rynek i manipulować. I znowu robią dokładnie to samo co robiła gospodarka centralnie sterowana w komunie. Ciekawe do czego to w rezultacie doprowadzi? Wiemy już do czego to doprowadziło w przypadku komuny :)

WITAMY UTOPIJNYM ŚWIECIE WSPANIAŁYCH POLITYKÓW, PRZECHWIEDZĄCYCH RZĄDÓW I SPRZEDAJNYCH PROFESORÓW EKONOMII.

p.....4 - To dzieje się na całym świecie. Każde większe państwo na świecie próbuje in...
To jest przyszłość! Kiedy to się stanie? Nie wiem. Nikt tego nie wie.
3, 5 czy 10 lat ale stanie się. Już się dzieje a zwykli ludzie nie mają nawet o tym pojęcia.
p.....4 - To jest przyszłość! Kiedy to się stanie? Nie wiem. Nikt tego nie wie. 
3, ...
Wiedza, która bardzo przyda się w rozpoznaniu co dzieje się ze światową gospodarką i rynkami. Gdyby ktoś z Was chciał pomyśleć, że nic nadzwyczajnego się nie dzieje i pomyślał: "Ach... to tylko korekta i czas na zakup"
Zakup jakichkolwiek akcji manipulowanych przez bankierów centralnych teraz to katastrofa!
p.....4 - Wiedza, która bardzo przyda się w rozpoznaniu co dzieje się ze światową gos...
Rządowych troli nie muszę karmić prężąc się z dowodami, że ostrzegałem przed tym bo każdy na tagu #bitcoin pamięta moje wpisy na temat giełdy sprzed kilku miesięcy.
Ludzie na tagu będą też pamiętać co pisałem w poniedziałek jak obwieścili "czarny poniedziałek" na giełdach. Napisałem wtedy, że po czarnym poniedziałku może być czarny tydzień a po czarnym tygodniu czarny miesiąc.
p.....4 - Rządowych troli nie muszę karmić prężąc się z dowodami, że ostrzegałem prze...