Wpis z mikrobloga

@ElCidX: napisałem maila do firmy, w której kupowałem tv, żeby zmienili sobie usługi kurierskie. odpisali, by podać im numer tego kuriera, że złożą skargę, ale ten jak w końcu przyjechał z tv to nie myślałem już o niczym innym tylko podpiąć ten tv do ps4, które przyszło 2 dni wcześniej.
@diabeu255: To to #!$%@?, kiedyś jak byłem na urlopie zamówiłem strasznie dużo rzeczy do domu na allegro. Z domu nie wychodziłem bo złamana noga. Kilka paczek się strasznie spóźniało, jakie było moje zaskoczenie gdy znalazłem 4 awiza z GLS albo Siódemka (już nie pamiętam bo miałem problemy z obiema firmami) sprawdzając skrzynkę pod koniec tygodnia. Myślę sobie #!$%@?, może akurat się kąpałem albo słuchałem muzyki i nie usłyszałem pukania... Tak się
@diabeu255: Ja ostatnio musiałem sam szafę sobie wnieść na czwarte piętro. Suchoklates ledwo wytargał paczkę z samochodu, więc już z litości nie robiłem gównoburzy. Pewnie by umarł po drodze, gdyby miał to wnosić.
@sspiderr: chyba coś coś ci sie pomyliły pewne rzeczy. Zamawiając kuriera zamawiam usługę dostarczenia paczki, a nie #!$%@? dostarczenia awizo, albo możliwości zejścia sobie na dół czy odebrania u sąsiada. To jak jak bym poszedł do restauracji o kelner mi powiedział, ze tego schabowego to sobie sam muszę usmażyć. No bądźmy poważni.