Wpis z mikrobloga

@diabeu255: kurier nie ma obowiązku wynosić ci paczki na X piętro powyżej określonej wagi. Mam nadzieję, że nie zgubiłeś korony idąc po schodach.
  • Odpowiedz
@rss: normalna paczka która niczym nie odbiega od tych które dostarczali mi już milion razy, 4kg może ma
żaden kurier do tej pory nie mówił żebym zszedł z mojego II piętra to się trochę dziwię
  • Odpowiedz
@diabeu255: a może by tak odrobina szacunku dla człowieka co pewno wstał jeszcze przed świtem i #!$%@? żebyś o 10 rano przy "porannej kawie" miał swój szajz z aliexpress? Narodzie, do #!$%@? nędzy, trochę szacunku do siebie nawzajem
  • Odpowiedz
@eris23: przesyłka była poniżej 30kg (około 4kg jak pisałem wcześniej) i nie interesuje mnie czy wstał przed świtem, czy go głowa boli, czy cokolwiek, to jego praca
po to płacę 16zł za kuriera żebym miał komfort odebrania paczki w drzwiach i nie musieć dymać na pocztę
nie rozumiem tego bólu dupy, przecież TO JEST JEGO PRACA
przesyłka to UPS Standard, i jak piszą na swojej stronie:

Wygodna usługa "od drzwi
  • Odpowiedz
@diabeu255: no i dobrze, jesteś klientem i masz do tego prawo. Istnieje też możliwość bycia miłym, ale nie trzeba z niej korzystać. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony, że postawiłeś na swoim i będziesz miał dzięki temu dobry dzień :)
  • Odpowiedz
@eris23: nie rozumiem
byłem bardzo miły jak zawsze i pan kurier też nie robił problemu, ale nie widzę powodu żebym go wyręczał w pracy
to tak jakbym był w restauracji, podszedłby kelner i powiedział żebym sobie poszedł do kuchni po jedzenie
@Robocovo: nie ma problemu, powiedziałem mu uprzejmie że czekam na niego w mieszkaniu i po chwili był u progu
  • Odpowiedz
  • 128
@eris23: Czy uważasz, że wysługiwanie się kimś jest miłe? Przecież właśnie to próbował zrobić kurier- wysłużyć się klientem. Nie ma to nic wspólnego z życzliwością, ale z poszanowaniem drugiej osoby.
  • Odpowiedz
@diabeu255: siedz jak polaczek, zabunkruj sie i czkeja na kuriera. Halina zaplacone je to poczekomy!!

Kazda minuta pracy jest dla kuriera cenna, #!$%@? to robota wiec oszczedz im paniczu czasu i nie zachowuj sie jak cebulak.
  • Odpowiedz
@sspiderr: mireczek parę komentarzy wyżej napisał o tym że kurier prosił go o podjechanie 14km po paczkę
ty pewnie jako ten obrońca uciśnionych kurierów dałbyś się wydymać i spełnił jego prośbę

#!$%@? to robota

nikomu nie wybierałem pracy i nikomu jej nie utrudniam, nie wożą tych paczek za darmo, niech mają szacunek do mnie i wykonują swoją robotę rzetelnie
  • Odpowiedz
@TwojaStaraKontraPredator: Czy ten kurier nie był z siódemki? U mnie jeden taki mocarz był :D
@diabeu255: szkoda wchodzić w gatkę, ogólnie teraz kurierzy nie dzwonią często przed dowozem etc, to osobiście wolę już często coś do paczkomatu zamówić albo z odbiorem na poczcie niż czekać cały dzień na kuriera.
  • Odpowiedz