Wpis z mikrobloga

@Rezix: zawsze mnie śmieszą konsolowcy wypominający jaranie się grafiką, podczas gdy sami przy premierze next-genów (i wszystkich poprzednich generacji) krzyczeli jakie to wodotryski graficzne trafią na nasze telewizory. ;d

Aha, wypominanie modów brzmi trochę jak "lol, żal, masz pod domem 5 restauracji, beka z ciebie total, tylko mcdonalds".
@Rezix: Za to ja się na konsoli nie umiem wciągnąć w granie. Jakieś takie wydaje mi się puste i odarte z przyjemności. A na pc to inna bajka, mimo że często gram w gry przeznaczone pierwotnie na konsole. Jedynym wyjątkiem były GBC i GBA, pokemony, advance warsy czy maro tennis potrafiły mnie przyciągnąć na długie godziny :D
@Skelly: nie, po prostu normalni ludzie nie pałują sobie Wiplera do 60fps/1080p/ultra, tylko szukają niezawodnego i taniego produktu do cyfrowej rozrywki. Ewentualnie jak ich stać to kupują dobry sprzęt, bo mogą
Ale jest grupa ludzi która za swoje ciężko zarobione/wyżebrane od starych pieniądze kupuje zestaw który pociągnie grę troszeczkę lepiej i jak już go mają, to myśląc że są lepsi od innych graczy bo grają na ultra XDD A jak inni
@Skelly: no dodam Ci jeszcze 500 złotych - koszt kupna używanego kompa który posłuży do pisania w Wordzie czy przeglądania strony ze śmiesznymi obrazkami
Ewentualnie do grania w homm czy inne klasyki
@Matis666: tak jakby koszt konsoli się zamykał w takiej sumie :D Ja się raz dałem nabrać na tę oszczędność, 3 gry + multi i już tak ciekawie pod względem finansowym nie wypada.
@RudyLis: a ile na minusie wyjdę jak dostaje za 140 złotych 26 gier? I z czego ponad połowa to topowe tytuły?
Przynajmniej nie musze kraść na torrentach żeby grać