Wpis z mikrobloga

@kontra: dokładnie to samo słyszę od znajomych, którzy kazali sobie pomóc wybrać buty (pomierzyć gdzieś stopy), poustalać jakieś mini-plany treningowe, dobrać jakieś założenia co do (głównie!) zrzucania kilogramów. Ciągle coś! Wiecznie zajęci, nigdy nie mają czasu. ZAROBIENI. A przecież mało która aktywność fizyczna tak nie uczy systematyczności jak właśnie prosty jogging. Zobaczysz jak długo trwa --- 60 minut. Szybko nauczysz się szanować taką ilość czasu i co zrobić jeszcze żeby w
@JokerLine: ta nie mów mi, bo biegam regularnie już od jakiegoś czasu. W tym ponad godzinne biegi. Ostatni raz - w poniedziałek półtora tygodnia temu. Ale od wtedy nie było mnie w domu przez prawie tydzień, a jak jestem, to gram próby albo jeżdżę i załatwiam zaległe sprawy Ot. Jutro mam pierwszy luźniejszy dzień, to pójdę :)
@JokerLine: spoko ;) Motywacji nie potrzebuję, bo mam taką. I ostatnio przez ponad dwa miesiące biegałem naprawdę regularnie. No ale ostatni tydzień po prostu mnie zajechał i wykończył natłokiem rzeczy i nieobecnością w domu. W zwykły fizyczny sposób nie miałem kiedy pobiegać. A nie standardowe "nie mam czasu" ;)
@ursua: 38.1% 53 Forest Gump Route

35.3% 49 Bieg na Księżyc

5.8% 8 Eurotrip do stolic Europy

3.6% 5 Równik

0.7% 1 Południk

2.2% 3 Szlak wokół Bałtyku

3.6% 5 Paryż-Dakar

0.7% 1 Długość granicy lądowej Rosji

0.7% 1 Po torach kolejowych w Polsce

0.7% 1 Wzdłuż rzek płynących w Polsce

5.8% 8 Długość trasy kolei transsyberyjskiej

2.9% 4 Z biegiem Nilu