Wpis z mikrobloga

Zapamiętajcie sobie, #niebieskiepaski:
1. Poznajesz dobrą dziewczynę.
2. Zostajecie parą.
3. Jesteście razem 3-4 lata.
4. Jeśli ona chce zaręczyn i ślubu, to się oświadczasz i bierzecie ślub.
5. Jak ty nie chcesz zaręczyn i ślubu, to łaskawie nie marnuj czyjegoś czasu.

Zaprawdę powiadam wam, nie bujajcie się jak niezdecydowane gibony na gałęzi, tylko bierzcie się w garść i podejmujcie męskie decyzje.
#zwiazki #rozowepaski
  • 806
Znowu mylisz pojęcia. Kasę należy oddać, nie ma innej legalnej opcji. Rozwód można wziąć zawsze a za zdrady małżeńskie nie ma kar więzienia xD


@Andrzej_K: Ok colego. Przyznaję Ci 100% racji. Od początku się myliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@UndaMarina:

Zapamiętajcie sobie, #rozowepaski:
1. Poznajesz dobrego faceta
2. Zostajecie parą.
3. Jesteście razem 3-4 lata.
4. Jeśli on chce analu, to się ruchacie
5. Jak ty nie chcesz analu, to łaskawie nie marnuj czyjegoś czasu.

Zaprawdę powiadam wam, nie bujajcie się jak niezdecydowane gibony na gałęzi, tylko bierzcie się w garść i podejmujcie żeńskie decyzje.

---------------------------------

Powiesz, że cham i burak, a ja Ci powiem, że to to samo.
Powiesz, że cham i burak, a ja Ci powiem, że to to samo. Próbujesz wymusić coś na swoim facecie. Zajebista miłość 10/10.


@noekid: To nie jest miłość tylko zwykłe wyrachowanie ;)
@ziemniaczana_krolewna:

Nie twierdzę, że w małżeństwie nie może być gwałtu. Tak samo jak nie twierdzę, że żona nie może mężowi czegoś ukraść. Chodzi o to, że w jednym i w drugim wypadku policja nie powinna się do tego mieszać. Tak jak miało to miejsce przez tysiące lat aż do lat 70. czy 80. Bo w ten sposób broniąc 1% patologicznych zachowań (niestety gwałty się zdarzają) każe się pozostałe 99% małżeństw zrównują
@Andrzej_K: wbrew pozorom bardzo wiele, skoro związku nie trzeba formalizować bo przecież działa bez papierka, to i jeździć też się można nauczyć bez zdania egzaminu, pytanie po co, skoro nie przynosi to żadnych korzyści? Tak ciężko zrozumieć, że dla niektórych osób ślub ma znaczenie zarówno symboliczne, duchowe jak i pragmatyczne? Tylko naprawdę tchórzliwy i egoistyczny facet będzie robił ze swojej partnerki heterę, z którą na pewno się rozwiedzie, na pewno zabierze
Osoby walczące o związki partnerskie nie są zainteresowane normalnym rozwiązaniem. One chcą bić pianę żeby zbijać kapitał polityczny, dostawać głosy, dotacje na swoją działalność i walczyć o prawa jakiejś uciskanej grupy choćby był to 1% społeczeństwa i pozostałę 99% musiało się dostsosować.


@Anlany: Tak, tak. Idź sobie ze swoimi urojeniami gdzieś indziej xD
@Dziobaczka: No i super. Jeszcze raz napiszę - ja nie mam nic do ślubów. Ba uważam, że może się przydać ze względów formalnych. Chodzi tylko o to, że jeżeli jedna strona nie wierzy w tę instytucję to jakiekolwiek ślubowania będą pustymi słowami. I nie przesądza to absolutnie czy ten ktoś naprawdę kocha, czy nie.
@UndaMarina: Po pierwsze jeśli oboje się zgadzają na to, to w czym problem? A jeśli nie zgadzają się i milczą to znaczy, że nie powinny brać ślubu.
Po drugie nie znam nikogo, kto był po ślubie bardziej szczęśliwy przez długi okres czasu (np. dwa lata).
Po trzecie ładna #gownoburza
nie, bo porównywanie seksu analnego do małżeństwa, jest pozagranicami mojej percepcji. Absurd. Wybacz.


@UndaMarina: Ale to dobre porównanie na wykopie.

Napisz wpis, że twoja dziewczyna nie chce seksu oralnego/analnego, to zaraz będą ci pisać, żeby ją rzucić w #!$%@?.
Napisz wpis, że twój chłopak nie chce ślubu, to będą cię wyzywać od pazernych, naciskających idiotek ( ͡° ͜ʖ ͡°)