Wpis z mikrobloga

#policja #steam #gry Jakieś 4 lata temu zostawiłem siostrze swój dysk przenośny, wlasnie się dowiedziałem ze meisiac temu policja skonfiskowała jej laptopa i ten nieszczęsny dysk(siostra studiuje, nigdy nie miała problemu z Policja). Teraz moja siostra musi udowodnić ze gry, które na nim były są legalne. Gry, w które grałem 5 lat temu! A ona nawet nie wiedziała ze są na dysku. Cześć gier była legalna, około 5 nie. CO nie zmienia faktu ze od dawna nie mam płyt(a steam 5 lat temu nie był tak popularny). Dlatego jeśli ktoś miał by któraś gre z listy: na jakims steamie/gog czy cos i wie ze jest mu ona nie potrzebna to będę wdzięczny. Albo chociaż jakieś nie aktywne konta! (sc1, w3,…)
1.Magicka
2.Manhunt
3 Power iSO 4.7
4.Retun to castle of Wolfenstein
5.Star Craft 1
6 Tom Clancy Sprinter cell; chaos theory
7.Twierdza krzyżowiec
8.Warcraft 3; regon of chaos 4.Warcraft 3; the frozen throme
9.Warhamer 40000; down of war
Borderland 1
10. command and conquer red 9.alert 2 yours revenge
11.dungeon site 1 i 2
12..Empire Earth
14.half life counter strike 1.6
16.Age if empires 2; age of kings
17.age of mythology
18.assasions creed
  • 42
@Inkwizycja Mam kolekcje ponad 40 gier na ps3, i kupuje co miesiac cos nowego. DObrze mi za co? Cs 1.6 mialem legal, w3 tak samo, assasina do karty graficznej, moge wymieniac dlugo!
@kony11: Spokojnie, winę trzeba udowodnić w sądzie. Nie jej, nie wiedziała, masa osób miała dostęp do komputera... itd.
Prokuratura jej nie odpuści, delikatnie mówiąc nie pracują tam tuzy intelektu :(

w polsce możesz mieć nielegalne programy na użytek własny nie możesz ich po prostu nikomu udostępniać.

@Asterling: Nie, nie możesz. Pomyliło Ci się chyba z filmami/piosenkami.