Wpis z mikrobloga

co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie w------y przed 60" plazma nogi w------e tak wysoko jak tylko mogą być.
2. jak chcesz zmienic miejsce siedzenia to odpinasz 2 kabelki i przypinasz je do innych gnazdek. 0 konfigurowania, 0 j-----a sie z sterownikami, 0 myslenia co moglo pójść nie tak
3. siedzisz 3m od tv i w------e na zycie

pozdrawiam #pcmasterrace
#xboxone #wiedzmin3 #konsole
jedzbudynie - co lubie w konsolach?
1. siedze sobie na kanapie w------y przed 60" pl...

źródło: comment_IMlAaA0R0QLH8bdrszqJjtoQCEcyK4f9.jpg

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@deroo: wieksze wydatki. w przypadku nagrywania na youtube (jedynie prZykład) musisz dokupic nagrywarke, dobry serio dobry komputer do montowania. (mysle ze z 3k? renderowanie to jednak cos)
  • Odpowiedz
@deroo:

WoW ma super fabułę? Dobrze wiedzieć:)


Owszem. Taką na 19 książek, kilkadziesiąt komiksów i krótkich historii + wszystko co było w grach. I tak, jest mniej "dorosła" od Wiedźmińskiej (bo nie bluzgajo i nie chędożo), ale chyba coś musi w niej być, skoro jest tylu jej fanów na świecie ;).
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: z innego pokoju, będącego po drugiej stronie mieszkania? no już widzę jaka to będzie wyborna jakość połączenia, jak sygnał przejdzie przez 4 ściany:)

@asirak: a jak ktoś ma gdzieś wydatki? zresztą daj spokój, ile osób się zajmuje nagrywaniem na youtube. jak ktoś chce nagrywać na yt to kupuje komputer, jak ktoś chce po prostu GRAĆ dla zabawy to ma konsolę i zwykłego lapka do codziennego użytku.
  • Odpowiedz
  • 0
konsola 1.5k,nagrywarka 500zl,komputer 3k. latwe obliczenia. zamiast tego mozesz kupic komputer za te 3 tysiace i miec spokoj.
  • Odpowiedz
Owszem. Taką na 19 książek, kilkadziesiąt komiksów i krótkich historii + wszystko co było w grach.


@wilczur: tiaaaa. na podstawie Diablo też wydano X książek, a miały one taki związek z grą, że ho ho ho. :)
  • Odpowiedz
@asirak: zacznijmy od tego, że to Ty p--------z.

ja nigdzie nie napisałem, że konsola jest najlepsza. napisałem, że to najwygodniejsza opcja do casualowego grania i dlatego gram na konsoli. proste? proste.

do chodzenia po internecie/pracy mam laptopa. proste? proste.

to w czym masz problem?
  • Odpowiedz
  • 0
zreszta,tak boldupicie ze kompa przenosic omg, wystarczy przy zakupie przestawic tv obok biurka, albo kupic laptopa,choc wydajnosc nie ta sama
  • Odpowiedz
@deroo: Ja streamuje gry, co prawda PC > Tablet. Mieszkam w bloku z wielkiej płyty i mogę sobie grać w każdym miejscu w mieszkaniu i działa to bardzo dobrze, choć sam myślałem że przesyłanie obrazu to raczej kiepska sprawa i że będą jakieś lagi czy coś, nic z tych rzeczy. Tak naprawdę jeżeli tam gdzie masz PC i tam gdzie TV jest sieć Wifi z dobrym sygnałem to będzie działać.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: nie wierzę w takie bajki, sorry. trochę się bujałem z telewizją przesyłaną przez wifi na odległość hm...9 metrów i 2 ściany. siła sygnału wahała się miedzy 30% a 50%, non stop traciło jakość HD i wyglądało jak średniej jakości stream przez internet.

poza tym jak chcesz rozwiązać kwestię pc w pokoju x, Ty z padem i telewizorem w pokoju y? :)
  • Odpowiedz
@asirak: mówię, że jest to opcja dla piwniczników jak masz całe mieszkanie do dyspozycji i trzymasz komputer w salonie.

jak mieszasz u rodziców/wynajmujesz jeden pokój, to wiadomo, że TV i kompa masz blisko. ale to jest rozwiązanie do czasu, prawda?

mam teraz salon, no sorry, nie wstawię tam biurka z komputerem. tak samo jak nie wstawię głównego TV do sypialni, gdzie mam biurko do pracy/komputera.
  • Odpowiedz
@deroo: W jakie bajki, ja tak gram w gry z PC na swoim tablecie. Ja mam pada podłączonego blutacz z tabletem więc sterować mogę, pewnie jakoś da się też to wymyślić przy połączeniu z tv.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: to musisz mieć wyjątkowo cienkie ściany, bo jak pisałem - u mnie sygnał nie przekraczał 50% siły.

tablety to co innego, nie spotkałem się jeszcze z telewizorem do którego można podłączyć pada/pady.
  • Odpowiedz
@deroo: Mieszkam w bloku z płyty, więc ściany skutecznie jedzą wifi, tak czy siak mam router dlinka w pokoju z PC i tak w całym mieszkaniu mam prawie wszystkie "kreski" zasięgu, prędkości nigdy nie sprawdzałem ale na płynny streaming obrazu w zupełności wystarcza.
  • Odpowiedz
@Papasanbaba: kreski zasięgu to i ja miałem na maksa z internetem, co z tego jak sygnał TV przesyłany po wifi nie miał nawet 50%, a czasem się w ogóle zrywał?

dodam że gdy TV był postawiony w pokoju z routerem, to siła sygnału była 95%-100%
  • Odpowiedz