Wpis z mikrobloga

Siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzień trzeci na 80/10/10
Czuje się bardziej wyspany, niż wcześniej. Tryskam energią już od samego rana, chce mi się ruszać, a nawet śpiewać. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi z tagiem #30dnina811


dziś na śniadanie Gatorade w wersji 80/10/10 czyli Datorade

300g daktylów + 1-1,5 litra wody -> blender = Datorade
Co da nam około 850 kcal z czego :
- 225g to węglowodany
- 5.5g białko
- 0.5g tłuszcz
Nie piłem nigdy wcześniej niczego tak słodkiego i zarazem zdrowego. To jest zajebiste, a najlepiej sprawdźcie sami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wegetarianizm #weganizm #wege #dieta #ctfu
h.....b - Siemanko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzień trzeci na 80/10/10 
Czuje się bardziej wyspany,...

źródło: comment_hLm2vCi7wM73mmmnuEoByD0fCN4PAx5q.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Przegrywens: Jest w #!$%@? słodkie, po 1 szklance już wymiękam. Dobre jest to, że nie jestem zmuszony na tej diecie jeść na siłe, jem kiedy zgłodnieje, więc odczekam trochę.
Dodam, że od 3 dni nie pomyślałem nawet o pizzy, batonie czy chipsach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yacolek To ma być sprawdzenie, czy to co głosi "Freelee" i "Durianrider" to prawda. Że jedząc nawet 3000 kcal i więcej, wegańsko, głównie owocami (banany, daktyle, mango) ale i również z ryżu i ziemniaków, można chudnąć i spalać tłuszcz.
  • Odpowiedz
@hyperdub: brzmi trochę abstrakcyjnie, w końcu owoce to głównie cukier, a jak będziesz kalorii miał za duzo, to cukier się łatwo w tłuszcz zamienia i odkłada 'na później'... ale moze w pewnym momencie jego poziom na tej diecie aż się 'przeleje', ze organizm zacznie się go pozbywac? ;p
  • Odpowiedz
To ma być sprawdzenie, czy to co głosi "Freelee" i "Durianrider" to prawda. Że jedząc nawet 3000 kcal i więcej, wegańsko, głównie owocami (banany, daktyle, mango) ale i również z ryżu i ziemniaków, można chudnąć i spalać tłuszcz.


@hyperdub: Można, o ile się jest aktywnym ;) Ćwiczysz coś?
  • Odpowiedz
@grecki:
Tak :

Pon : trening interwałowy połączony z treningiem wytrzymałościowym oraz siłowym (link https://www.youtube.com/watch?v=kxXtc0nmmDQ)
Wt : Interwał na bieżni 25 min ( 5 min rozgrzewka -> 15 min (30 sek sprint 1 min trucht -> 5 min cooling down)
Śr : Odpoczynek lub basen (w zależności jak będzie z siłami i chęciami)
Czw : trening interwałowy połączony z treningiem wytrzymałościowym oraz siłowym
Pt : Interwał na bieżni 25 min
Sob
  • Odpowiedz
@hyperdub: no to git - dużo ludzi narzeka, że przytyła na 8010101, ale ja mam na przykład problem z niedoborem kalorii przez ostatnie dni (olałem cronometer na jakiś czas i wyszło dużo poniżej zapotrzebowania jak sprawdziłem).
  • Odpowiedz
@yacolek: chyba nigdy nie redukowałeś.
Mając pule 1800kcal, 2000kcal na redukcji, wolałem zjeść dwa porządne posiłki niż się rozdrabniać i nie być nasyconym:)
  • Odpowiedz