Wpis z mikrobloga

Ostatnia #afera z manipulowaniem głosami została ujawniona, rozdmuchana i wybrandzlowana do białej kości przez naszych nieskazitelnych towarzyszy z #neuropa. Spójrzmy zatem dla odświeżenia pamięci (a także by otworzyć oczy nowym użytkownikom) co też nasi czerwoni bracia mają za uszami, czy tam jak twierdzą pejsami..

link do znaleziska
http://i.imgur.com/W1kTe.png
Pozostaje jeszcze wątek #moderacja bo wczoraj na mikro dała upust swoim sympatiom i bardzo profesjonalnie i bezstronnie zajęła stanowisko w sprawie.
Patrząc na aferę lewactwa można przestać się dziwić takiemu wpisowi. Wtedy moderator mataczył i tuszował swój udział:
http://i.imgur.com/gwaBDja.png
Konsekwencje dla sprawców jak można się domyśleć były pobłażliwe (pamiętajmy, że te same osoby najgłośnie krzyczały o permach dla manipulatorów podających się za prawicę).


To tak pod refleksję i jak wspomniałem lekkie przypomnienie, dziękuję, dobranoc.
#4konserwy #moderacjacontent #lewackalogika #lewackahipokryzja
a.....r - Ostatnia #afera z manipulowaniem głosami została ujawniona, rozdmuchana i w...

źródło: comment_W5RQn7gnvsgRnZQF7MXkIIwNpmQ7CeS5.jpg

Pobierz
  • 45
@arczer: Idealny przykład, że ludzie uczą się na błędach sprzed lat. Robili coś, ponieśli karę i już nie robią.
! Piszesz "lewacka hipokryzja", ale jednak nikt ze starej neuropy nie wypiera się bycia w niej i tego, co tam robili. Jednak to pod tagiem 4konserwy można czytać ciągle, że neuropa ciągle manipuluje, zwołuje się poza Wykopem i na czacie Gindena, i jakie to złe dla serwisu, bo lewactwo i lewacy. Rozszerz
@arczer: Nie, "legimtymację" daje RiGCZ.

A próba "dowiedzenia" istnienia neuropejskiego spisku za pomocą bulu dupy i rozliczonej afery sprzed DWÓCH LAT (czy dość niefortunnego wyrażenia użytego przez moderację, z którego zresztą wielokrotnie już się tłumaczyli - ale o tym, oczywiście, zapominasz poinformować) coś dobitnie pokazuje - ale raczej nie to, co chciałbyś żeby pokazywało.
@arczer: A gdzie ty tu widzisz hipokryzję, wojowniku? Biczplis ma siedzieć cicho jak mu żonę obrażają, bo kiedyś bana dostał za wykopanie nie tego znaleziska? Wypok nie ma prawa wiedzieć o tym, że jest manipulowany przez bandę kretynów używających DWÓCH RÓŻNYCH SKRYPTÓW AUTOMATYZUJĄCYCH, bo "whistleblowerami" jest neuropa, którą kiedyś faktycznie przyłapano na podobnych praktykach (choć skala tego procederu była mikroskopijna w porównaniu do konserwowej "fabryki plusików") i która od lat już
@mnik1: a co mnie konserwy obchodzą czy pseudoprawica. Tak samo krytykuję te manipulacje czy stalkowanie. Ja w tym nie brałem udziału i jestem zniesmaczony.
Chodzi o was i udawanie inkwizytorów w sytuacji jak sami macie coś na sumieniu. To jest mega hipokryzja i to mnie mierzi. Pianie o takich praktykach prawaków ze świętoszkowatą miną to robienie #!$%@? z logiki i przyzwoitości. Dlatego nigdy ale to przenigdy nie chciałbym być kojarzony z
a co mnie konserwy obchodzą czy pseudoprawica.


@arczer: Ależ zupełnie i absolutnie nic, przecież to nie jest tak że od dwóch dni pod ramię z paroma podobnymi wojownikami latasz po wypoku jak kura z odciętą głową i pieprzysz trzy po trzy o "spiskach nejropy".

Chodzi o was i udawanie inkwizytorów w sytuacji jak sami macie coś na sumieniu.


I nikt tego "mania na sumieniu" nie ukrywa, wręcz przeciwnie - a z
@arczer: Kuriozalnie? 1 afera sprzed 2,5 roku vs 2 afery w ostatnim półroczu? + stalkowanie, obrażanie wręcz ludzi mających inne poglądy. Ja się w to nie mieszam ale neuropa w tym porównaniu wypada w lepszym świetle mimo wszystko. I z tego co czytam to nikt się tym nie branzluje a po prostu wyraża swoje zdanie.