Wpis z mikrobloga

  • 10
Kobiety są niesamowite. Jestem ze swoim #rozowypasek od parunastu tygodni. No i będę szczery nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o seks. Normalne jest, że kobiety nie doprowadza się ot tak do orgazmu. Trochę padło mi to na głowę, ale chciałem by szczytowała ze mną.

Nie wiemy czy był to orgazm, ale zaplotła się w okół mnie, podczas gdy ja ją głaskałem, pocierałem, dotykałem, całowałem itp. między piersią i brzuchem i mój #rozowypasek wiła się jak węgorz wyciągnięty z wody. A przy tym ten szybki oddech i ech. No magia.

Dlatego chce z tego miejsca pozdrowić wszystkie #rozowepaski. Jesteście piękne i niesamowite. W życiu bym nie pomyślał, że kobiete można doprowadzić do wrzenia w ten sposób. Woow :)

#oswiadczenie #toniesagorzkiezale
  • 25
  • Odpowiedz
@immeasurable: miałam to samo napisać! Brawa dla tego Pana! :) ogrom facetów dba tylko o siebie, zero gry wstępnej, parę ruchów i po sprawie. A potem: 'fajnie było nie? Miałaś orgazm? No jak nie?'
  • Odpowiedz
@immeasurable: zgadzam się. DUŻO,DUŻO istotniejsze :) słowa też mają bardzo duże znaczenie. Słowa, pieszczoty,dotyk. Sam seks to już potem formalność :) dokończenie dzieła :)) no ale co zrobisz jak oni ciągle uważają, że to rozmiar i długość stosunku ma znaczenie :)
  • Odpowiedz
@Krankola: Jak to zero gry wstępnej? Ja z lewej, ja z prawej, z góry na dół, z dołu na górę, bez różnicy, czy dobra lub kiepska pogoda, a Ona...

  • Odpowiedz