Wpis z mikrobloga

  • 10
Kobiety są niesamowite. Jestem ze swoim #rozowypasek od parunastu tygodni. No i będę szczery nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o seks. Normalne jest, że kobiety nie doprowadza się ot tak do orgazmu. Trochę padło mi to na głowę, ale chciałem by szczytowała ze mną.

Nie wiemy czy był to orgazm, ale zaplotła się w okół mnie, podczas gdy ja ją głaskałem, pocierałem, dotykałem, całowałem itp. między piersią i brzuchem i mój #rozowypasek wiła się jak węgorz wyciągnięty z wody. A przy tym ten szybki oddech i ech. No magia.

Dlatego chce z tego miejsca pozdrowić wszystkie #rozowepaski. Jesteście piękne i niesamowite. W życiu bym nie pomyślał, że kobiete można doprowadzić do wrzenia w ten sposób. Woow :)

#oswiadczenie #toniesagorzkiezale
  • 25
  • Odpowiedz
@Dudus: Dokładnie :) Na szczęście wkraczam w taki wiek, że przestaje mi zależeć ( ͡º ͜ʖ͡º) Dobra whiskey + dobra książka/gra/film robi robotę ;)
  • Odpowiedz
@Dudus: Niestety (,) Swoją drogą dziwię się wszystkim mirkowym stulejom, że tak dążą do jakiegokolwiek związku z #rozowepaski Dzisiaj, będąc na ich miejscu stawiałbym na rozwój osobisty, karierę zawodową i rozrywkę wszelkiego rodzaju. Z mojego punktu widzenia, w obecnych czasach jakikolwiek związek z kobietami to jest sytuacja "always a loser".
  • Odpowiedz