Wpis z mikrobloga

#halotupowstajesandrail #buggy #offroad #sandrail #buggy #prawo #przepisy
Ostatnio przeprowadziłem dwie rozmowy z dwoma osobami mającymi pojęcie o konstruowaniu.
Pan D, serdeczny człowiek przekonał mnie o porzuceniu idei rejestrowania pojazdu w Polsce, dla własnego zdrowia psychicznego.
To co - trzeba rozważyć albo wyjazd do Anglii tudzież Niemiec i nabijać kabzy obcokrajowcom, albo wywieźć ten pojazd tam właśnie, zarejestrować i wrócić nim na własnych kołach.

Polecam zajrzeć na stronę człowieka, który temat Polonezów i przeróbek wałkował: Polonez Analog.
Szkoda, że władze mają w głębokim poważaniu obywateli. To nie nowość, ale za każdym frustruje bardziej po usłyszeniu kolejnych bzdurnych zmian...

__________
Jeśli chcesz śledzić przebieg spraw, zajrzyj na facebook ;)
  • 1
@SPGM1903: jakoś zaraz po tym, jak te polskie urzędnicze gówno w zasadzie zabroniło rejestrowania SAMów, oglądałem wywiad z firmą produkującą repliki Lotusów 7 i z tego co mówiono, to poza Niemcami jeszcze w Czechach prawo nadal było dla ludzi łaskawe i tam SAMa dało się zarejestrować. Oczywiście, kombinacja ta sama, rejestruje Czech a ty "kupujesz" od niego i przerejestrowujesz na siebie w Polsce, czego już żaden urząd opresji ci nie zabroni.