Wpis z mikrobloga

Ale mnie wmurwia niektore zachowanie ludzi.. rozowych! Dlatego tak latwo skreslam ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wspominalem, pierw z rozowym gadalo się zajebiscie. Od 5 dni mnie zlewa.. odpisze raz na xx godzin. Jak chce sie gdzies ruszyc to nagle wymowki, ale teraz mnie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytan się wczoraj czy gdzies wychodzimy.. okres, rozumiem. Dobra! Postanowilem się rano zapytac ostatni raz - jesli mnie #!$%@? to elo.. i #!$%@?. A dlaczego?

Pytam się rano.. cisza! Zero odzewu. Pytam się teraz i taka odp. #!$%@?! Niech napisze wprosy bym sie #!$%@?, a nie

Okres i rowe xd taa bulwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak trudno odpisac:

Sorry Anon, mam #!$%@? wiec elo :)


#tfwnogf #podrywajzwykopem
u.....k - Ale mnie wmurwia niektore zachowanie ludzi.. rozowych! Dlatego tak latwo sk...

źródło: comment_SUq0NmjZCsJaHue0ioDBVXERxAzQUHnB.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@Bambro: to nie jest pasek do zaruchania, nie #!$%@? szajsu by zaruchac ( ͡° ͜ʖ ͡°), bardziej kolezanka(w tym momencie) tak wiec rozmawiamy "na luzie". Chyba by mnie #!$%@? jakbym pisal bd na wypoku lub do obcych osob (_)
  • Odpowiedz
@uchatek: a kto wcześniej inicjowal rozmowy? Może ona próbuje trochę się zdystansowac, bo wydaje jej się że jest nachalna. Nie znam sytuacji, więc gdybam i zakładam dobre intencje wszystkich zainteresowanych. Trzymaj sie, jakby nie było :)
  • Odpowiedz
@notoriety: nie pierwszy, nie ostatni pasek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Co do rozmow to nikt. One same sie kleily. Czy to sms, czy to real. Moze się jej zapytam o co jej chodzi, ze calkowicie zmienila styl oraz prawie w ogole sie nie odzywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@uchatek: jesteś jej przyjacielem gejem, sorry anon.

Spotkania, jakies lezenia na kocu itp. Ale kilka dni temu cos jej #!$%@? i prawie sie nie odzywa wiec chyba leci na #czarnolisto.


Po kilku spotkaniach nawet całowania nie było? Inicjuj takie coś od pierwszego spotkania.
  • Odpowiedz
@Svetovid: tu nie chodzi o to, ze nie ruszyla dzis dupy. A to, ze od kilku dni chce sie w sumie z nia ustawic i zamiast mi powiedziec wprost, ze coś to #!$%@? kobiecy szajs. Nie lubię czegoś takiego
  • Odpowiedz
@uchatek:

Kleila sie przez 3 tyg. Spotkania, jakies lezenia na kocu itp

Czyli 3 tygodnie męczenia wora. Próbowałeś ją przez ten czas przyciągnąć do siebie, pocałować - jednym słowem w jakikolwiek sposób pokazać, że jesteś facetem? Czy siedziałeś na tym kocu, myślami już byłeś na etapie "Jak chłopiec to damy Brajanek" i bardziej liczyłeś na to, że jednak ona zrobi pierwszy krok, bo pewności siebie zabrakło?
  • Odpowiedz
@vexeen: ale mnie #!$%@? rady ekspertow xD z nia relacje od poczatku byly troche inne. I zdawalem sobie z tego sprawe, ze po tygodniu nie bedziemy #!$%@? za raczke.

Zrozumcie wypokowe stuleje, ze kazdy pasek jest inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- z ex po miesiacu znajomosci com poruchal to moje
- z ostatnim paskiem juz po 3 tyg znajomosc byla calkiem rozwinieta

Z nia wiedzialem, ze
  • Odpowiedz
@uchatek:

Z nia wiedzialem, ze zejdzie dluzej..

Jak widzisz "ekspercie" chyba jednak nie miałeś racji. Męczyłeś wora i cię olała. Prosta sprawa. Ja wiem, że wielu wykopkowych białych rycerzy marzy o swojej nieskalanej dziewicy etc., ale naprawdę stosunki damsko-męskie, to wbrew pozorom, bardzo prosta sprawa. Jasne, że nie z każdą zawsze wyjdzie i lepiej próbować niż nic nie robić, ale IMO miałeś słabe podejście od początku. Nazwa kontaktu "Aguś :P". W
  • Odpowiedz
@vexeen: friendzone, nie friendzone, ale jednak wole miec zdrowe podejscie do kobiet. Nie lubie bajerowac paskow by po 3 tygodniach już poruchac, a pozniej #!$%@? bo według mnie to troche niemoralne.

Choc z drugiej strony.. tylu ekspertow sie wypowiada, ze chyba obiore inna taktyke. Nie z 1, a z kilkoma paskami jednoczesnie i ostra selekcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz