Wpis z mikrobloga

Ale mnie wmurwia niektore zachowanie ludzi.. rozowych! Dlatego tak latwo skreslam ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wspominalem, pierw z rozowym gadalo się zajebiscie. Od 5 dni mnie zlewa.. odpisze raz na xx godzin. Jak chce sie gdzies ruszyc to nagle wymowki, ale teraz mnie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytan się wczoraj czy gdzies wychodzimy.. okres, rozumiem. Dobra! Postanowilem się rano zapytac ostatni raz - jesli mnie #!$%@? to elo.. i #!$%@?. A dlaczego?

Pytam się rano.. cisza! Zero odzewu. Pytam się teraz i taka odp. #!$%@?! Niech napisze wprosy bym sie #!$%@?, a nie

Okres i rowe xd taa bulwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak trudno odpisac:

Sorry Anon, mam #!$%@? wiec elo :)


#tfwnogf #podrywajzwykopem
Pobierz u.....k - Ale mnie wmurwia niektore zachowanie ludzi.. rozowych! Dlatego tak latwo sk...
źródło: comment_SUq0NmjZCsJaHue0ioDBVXERxAzQUHnB.jpg
  • 42
@uchatek: Będziesz ją pytał czemu Cię olewa? Bo pomimo, że mi póki co takie sytuacje nie grożą, ale jak już kiedyś wyjdę z przegrywu, to dobrze było by wiedzieć o co chodzi w takim olewaniu, żeby się nie dołować potem przez takie dziewczyny.
@vexeen:
Agus
Wiedziałem, że gdzies popełnił em błąd. Mogłem w kontaktach wpisać Aktualny Świnioch. Teraz wiem czemu nic z tego nie wyszlo. Za słaby samiec alfa jestem :f
@uchatek: coś tak ala że wychodzisz spędzić fajnie czas i jak chce to niech wpada. Wiem jak to brzmi ale cóż, laski wolę tak niż jak je pytasz, ten utwór Nykiel ma sporo prawdy mimo że raka dostać można lekkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blaskun:

Aktualny Świnioch

No tak, bo przecież można tylko czerń lub biel. Miałem bardziej na myśli po prostu użycie imienia i nazwiska. Skoro tyle wyciągnąłeś z tego co napisałem @uchatek, to widocznie nie tyle nie jesteś samcem alfa, co po prostu jesteś debilem. Pomijam fakt, że umiejętność podejścia do kobiet i nie rozgrywania wszystkiego na "przyjaciela" nie ma nic wspólnego z byciem samcem alfa, tylko obraniem po prostu działającej strategii.
@uchatek: Ojciec mi kiedyś powiedział: rób tak, żeby to laski latały za Tobą.
Olej laskę, sama przyjdzie, jak nie ta to inna( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie odpierdzielaj szajsu, że czekasz na aż się do Ciebie odezwie? szanuj się;P
@uchatek: wiesz co cumplu - zawołaj jak coś się okaże, bardzo ciekawy jestem.

Ze swojej strony mogę coś podpowiedzieć - bo ostatnio miałem taką sytuację, gdzie nawiązałem jednorazowy kontakt z bardzo dawną... powiedzmy dziewczyną, choć do kupy byliśmy baaardzo krótko. Odpowiednio podpuszczona napisała mi parę interesujących rzeczy (i niestety też parę takich na mój temat, że zupełnie mnie załamały) i mogę mieć pewną przesłankę, co leży za takimi nagłymi "zwrotami akcji"
@MarianKolasa: Nareszcie ktos normalny. W sumie jesli chodzi o rozowe to od poczatku jestem soba, jestem szczery.

A dlaczego? Mozna powiedziec, ze po czesci potrafie manipulowac ludzmi. Wiem jaki mam byc by zwrocic na siebie uwage paska.

Z jednej strony to dobre, a z drugiej nie. Dobre bo rozowy od razu wie z kim na doczynienia. Znudzilo mi się udawanie i budowanie sciemy, dlatego zawsze kisne z samcow alfa i wypokowych
@MarianKolasa: Do tego zdazylem mniej wiecej poznac jej zachowanie, podejscie, wybadalem teren.

Wiem, ze miala do dupy faceta (znam jego bledy, a dziwnym trafem moje zachowanie wzgledem niej jest 100% przeciwienstwem)

Prawie jestem pewien, ze kogos szuka.
Znam jej podejscie do ludzi. Jesli ktoś jej nie odpowiada to drastycznie ucina kontakt.

Mirki samce alfa po 2 spotkaniach ruchajo. A ja jak taktyk pierw dowiaduje się roznych rzeczy o pasku, a nastepnie
Przestane się odzywac, jak się sama odezwie i zapyta dlaczego milcze to jej wyjasnie, ze skoro mnie olewa (tak to odbieram) to nie ma sensu bym jej zawracal głowę. Jesli się nie odezwie to po jakins czasie przerobie "to cos" w kolezenska znajomosc.


@uchatek: i w życiu się z tego nie wycofuj, choćby Cię skręcało w bólach. Teraz może wydawać Ci się to śmieszne, ale strzeż się momentu, aż przyjdzie kryzys