Wpis z mikrobloga

Jak przestać być leniwym #!$%@??


@spajcker: mam wrażenie, że ma to jakiś związek z samooceną i chęcią istnienia na tym świecie. Jeśli łudzisz się, że warto, to łatwiej zrobić jakąś głupotę, np. zacząć mieć ambicję.
  • Odpowiedz
@spajcker: znajdz jakąś ciekawą pasję. Tylko mówiąc ciekawą mam na myśli taką która Ciebie zadowoli. Na początek zacznij coś ze sportem, potem coś co Ciebie ciekawi a potem coś co pomoże Ci w życiu zawodowym. I przede wszystkim odetnij się od internetu i od znajomych którzy są leniwymi #!$%@?
  • Odpowiedz
@forrest24: @PedroLeon: @t3m4: 28 lipca zacząłem biegać, żałuję że tak późno, w sumie mirasy dochodzę do wniosku że to internet mnie zżera. Uczę się programowania trochę, no właśnie TROCHĘ bo zaraz znajduję coś ciekawego "a zobacze co na mirko, facbooku, yt, jarocku". Ciężko uczyć się programowania bez internetu. Chyba mam problemy ze skupieniem na jednej czynności.
  • Odpowiedz
@ImperiumCienia: no to stary możesz robić wszystko, jesteś w idealnej pozycji startowej. Na bank masz znajomych co fajnie żyją, to podepnij się pod nich. A jak Ci się znudzi to pod innych. Nie wierzę, że nie znajdziesz czegoś co Cię jara. I jak pisałem wyżej odetnij się od internetu, zamulających znajomych i na 100% coś znajdziesz, będziesz musiał bo umrzesz z nudów nie mając internetu ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@forrest24: Jestem już wypalony życiem, choć niczego nie osiągnałem. Kiedyś jak straciłem kompa na pare miesiecy, to odzyskałem życie, poznałem kobiete i fajnie mi się rozwijało, dziś ten komputer to sama przeszkoda.
Rozumiem tych, którzy maja do tego dystans i uzywaja komputera tylko jako narzędzia, dla takich jak ja, to część osobowości i to jest najwiekszym problemem
  • Odpowiedz
  • 0
@spajcker: biegałem trzy lata, przebiegłem maraton, miałem mnóstwo pasji, pracowałem dwa lata u brata w firmie, nawet raz zaruchałem i wiesz co?

  • Odpowiedz
@spajcker: @ImperiumCienia: Też przez ostatnie 2 lata mialem tak jak wy, studia to wiadomo nic sie nie chce. Siedzialem przez 2 lata przed kompem a reszte czasu na imprezach albo w łózku.

W koncu się ogarnalem, wrocilem do silowni, teraz przez caly dzien spedzam na pilnowaniu diety, silownia, ucze sie angielskiego( wiem ze glupia metoda ale ogladam friendsow od poczatku z ang napisami i notuje czego nie rozumiem
  • Odpowiedz