Wpis z mikrobloga

Przeczytałem i polecam! Zajebista książka, od dzisiaj wprowadziłem jej wytyczne w życie i myślę, że będę wycięty jak drzewa w lesie! (òóˇ) Polecam każdemu kto kombinuje z dietami, nie ma czasu na 6 posiłków i rzyga już kombinacją kurczak/ryż. Napisana po ludzku, wyjaśnione procesy biologiczne ale nie pusta gadka frazami z książek o diecie tylko tak, że skumasz Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykłady posiłków, wszystko tak rozpisane, że tylko zrobić, zjeść i ćwiczyć
#mikrokoksy #silownia #dieta #sport #sylwetka
strona
Pobierz
źródło: comment_z5t60TjzfJInGWlFtI6RSEnpI9eiVmcj.jpg
  • 53
@PaNaTypa: dzisiaj doszło i właśnie przeczytałem. Jak myślisz, powiedzmy 2 kromki chleba na śniadanie z jakąś chudą szynką mogą być? Nie chce mi się chodzić z pojemnikami do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@proofd12: jak chleb to lepiej żytni, są w biedronce takie pakowane za 2.5zł chyba, tam jest z 0,5kg jakoś i taki jest ok. Unikaj pszennych chlebów. Co do szynki to hmm ważne żeby proporcje się zgadzały, jak masz przypuśćmy zjeść 200g mięsa to trochę ciężko 200g szynki obalić, jeszcze takie żeby była serio dobra jakościowo. Może z rana lepiej jajecznice?
@PaNaTypa: w ogólnie nie wydaje Ci się, że dużo tych kcal się wydaje? Jak jest ten program dla mężczyzn 2275 kcal to byś mógł zjeść dziennie np. 3 grandery z KFC ( ͡º ͜ʖ͡º) albo te dodatkowe 700kcal co możesz przeznaczyć na jakieś "smakołyki" to wychodzi, że mógłbyś zjeść np. 120g chipsów. Jakoś za piękne mi się to wydaje ( ͡° ʖ̯ ͡°
@proofd12: no tak, ale autor nawet wspomniał, że na początek poleca te 'extra kcal' zainwestować np w powiększenie posiłku o zdrowe węgle, np dodaj ziemniaki do posiłku albo ryż. Ja np robię tak, żeby nie było za kolorowo bo to w końcu redukcja że z tych 4 super dni, jem tylko 2 dni coś niezdrowego, a 2 dni dodaje do posiłku właśnie węgle. Wtedy też psychicznie lepiej czuję :p
@PaNaTypa: no właśnie o to mi chodzi. Nigdy nie liczyłem sobie kcal, więc może dlatego wydaje mi się to jakaś olbrzymia ilość :D. No nic, trzeba się ustawić za jakiś miesiąc i zdać relacje jak poszło
@tryvial: Nie udało mi się utrzymać tej diety :P Byłam na rotacji 1050 kcal / 1550 kcal. Gdy dorzuciłam terningi siłowe, to byłam na niej głodna + trochę przeszkadzało mi to codzienne liczenie kcal i planowanie posiłków (mimo że w 2xme jest to stosunkowo proste i dość fajnie rozpisane), bo ogółem nie bardzo miałam wtedy czas na takie rzeczy. W głównej mierze moja wina, choć moim zdaniem 1000 kcal dziennie to
@austra: dzięki, najbardziej przeszkadza mi to, że miałbym unikać biegania, kiedy teraz biegam 5x w tygodniu...No ale nic, książkę mam, przeczytam i dowiem się co i jak :-) 1000 kcal to jest jakiś kosmos....