Wpis z mikrobloga

Przeczytałem i polecam! Zajebista książka, od dzisiaj wprowadziłem jej wytyczne w życie i myślę, że będę wycięty jak drzewa w lesie! (òóˇ) Polecam każdemu kto kombinuje z dietami, nie ma czasu na 6 posiłków i rzyga już kombinacją kurczak/ryż. Napisana po ludzku, wyjaśnione procesy biologiczne ale nie pusta gadka frazami z książek o diecie tylko tak, że skumasz Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykłady posiłków, wszystko tak rozpisane, że tylko zrobić, zjeść i ćwiczyć
#mikrokoksy #silownia #dieta #sport #sylwetka
strona
Pobierz
źródło: comment_z5t60TjzfJInGWlFtI6RSEnpI9eiVmcj.jpg
  • 53
@isiowa: są główne zasady tworzenia planu, ale to tak pokrótce, książka bardziej skierowana na dietę.
@escobol: trochę to potrwa wiadomo, ale chętnie się pochwale jak to działa, zawsze 5-6 posiłków a teraz taka zmiana, może być ciekawie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@AllOver: polecam, kupuj i działaj. Masz rozpisany nawet cały tydzień kiedy zjeść i co (duży wybór do ułożenia posiłków).
@Johny_Gitarzysta69: dieta jest przybliżona do IFF. Masz okno żywieniowe i postu, ale w post się wlicza sen, także nie jesz tylko śniadania tak naprawdę. 3 posiłki jesz i 3dni w ciągu tygodnia masz deficyt, a 4 pozostałe dni z ciut większą nadwyżką niż te na deficycie. Możesz wtedy zjeść coś słodkiego
Pobierz
źródło: comment_4znYwEdkMzDQInX3c86JY5QxNxKF1ua5.jpg
@bazingaxl: ćwiczenia? Trening siłowy/interwały. Co do cardio to raczej dla zdrowia 1-2 x w tygodniu po 15-30minut. W książce nie negują typowej diety 5-6 posiłków i aerobów docelowo do 6x w tygodniu po 50minut, ale pokazują że jest to kulawy sposób, długi proces i bardzo monotonny, który ma wiele wyrzeczeń.

@tony_soprano: tak, mój błąd, za szybko przeczytałem i wyczytałem audio ;p co do ebboków to też nie wiem, jest strona
@PaNaTypa: no to jednym zdaniem czym ich zdaniem zrobi sie forme i czym to sie rozni od setek innych poradnikow, konkret bo jak znam zycie to cala ksiazeczke mozna strescic w jednym akapicie

rob to i to bo naszym zdaniem dziala

pomin diete powiedz jak wyglada typowy tydzien aktywnosci fizycznej ktora polaczy sie z ifem
@bazingaxl: to jest książką dietetyczna, nie treningowa. Bardziej chodzi o spalenie fatu, a czy dodasz ćwiczenia czy nie, to już od Ciebie zależy. Ćwiczenia są na mięśnie, nie na tłuszcz. Jest wzmianka o ćwiczeniach, typowe podstawy na co zwrócić uwagę, ale jak mówiłem, książka jest o tematyce dietetycznej, nie kulturystycznej/siłowej itp.