Wpis z mikrobloga

Dzień #100 randomowego pompowania.

JUBILEUSZ MIRKI
Nie sądziłem, że akcja utrzyma się chociaż przez te 50 dni. Na początku byłem praktycznie pewien, że w okolicach 60-70 dnia będą pompowały może ze 3 osoby włącznie ze mną.
Dziękuję wszystkim za te wspólne 100 dni.
Bardzo dziękuję koledze @Hansek za pociągnięcie tego wszystkiego w lipcu, kiedy ja nie mogłem.

Na początku wszystko robiłem ręcznie, ale w ciągu kilku dni było takie wzięcie, że nie dawałem rady robić tego rozsądnie. W związku z tym uruchomiłem swoje słabe zdolności i napisałem program. Teraz korzystam już z 4 wersji, która generuje mi do pliku wszystkie dane i ja je po prostu przeklejam.
Miejscami bywało tak, że musiałem wrzucać po 20-30 komentarzy z wołaniem wszystkich poprzednich uczestników i to był mniej więcej ten moment kiedy zmienił się tryb i wołani są tylko pompujący z dnia poprzedniego + ci, którzy na bank chcą być wołani zawsze.
Przy okazji takich osób jest 17. Na czarnej liście, czyli osób które kiedyś wzięły udział ale teraz nigdy przenigdy nie chcą brać udziału jest 36.
Najciekawszy zarejestrowany komentarz do pompowania jest użytkownika @janoosh (dzięki @HulajDuszaToLipa za przypomnienie): http://www.wykop.pl/wpis/13286083/#comment-42221111
Tag #pakujzwykopem kiedy się w niego wbiłem bo był pusty miał 3 obserwujących. Teraz: 72 użytkowników. Dzięki!
I nie jestem pewien, ale najbardziej stałym bywalcem jest chyba @Arveit.
Koniec dziabolenia, lecimy standardowo:

Zasady:
1.Piszesz komentarz w tym wpisie.
2.Sprawdzasz jego link. 2 ostatnie cyfry to liczba pompek do zrobienia. Jeżeli cyfry są takie same to jako liczbę traktujesz 3 ostatnie cyfry.


#pakujzwykopem #mirkosuchoklatesy #cwiczzwykopem

Wołam wczorajszych uczestników:
@100dolny @Aer0 @Arveit @Bolec_cocojambo @CitroenXsara @Crane86 @Cyrulik92 @DzikiSzpak @Fataya @Ghostu @Golibroda @Hessin @Infinited @JayRG @JimS @Kepucz @Krakatoa @Lothay @MG66
Wyrewolwerowanyrewolwer - Dzień #100 randomowego pompowania.

JUBILEUSZ MIRKI
Nie ...

źródło: comment_noKxko1wJm7CRp9KAfEZ3LXyqlgPWw1q.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz