Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ewentualnie jak jestes starszy to musisz nadrabiac brak wygladu kasa i pozycja spoleczna.

@Taco_Polaco:
Najważniejsze jest to, że możesz nadrabiać. Nie musisz. Bo możesz wciąż wyglądać świetnie.

patrze po sobie i po znajomych to jednak najwieksze powodzenie u plci przeciwnej mial czlowiek w liceum i na studiach. Kasa i ogarniecie nie mialy tutaj nic do rzeczy.

A jak było później? Masz dobrą, dochodową pracę? Jesteś dużo bardziej ogarnięty niż byłeś?
@leesha: okej, ale mogłaś to inaczej ująć. Nie wiem kim ona jest nawet nie wiedziałem że to jakaś polska vlogerka. Pewnie sama nie raz udostępniłaś jakiegoś mema z istniejącą osobą tylko że pewnie nie widziałaś tej persony na yt czy coś.
@Taco_Polaco: Nie rozumiem tego popadania w skrajności. To, że kogoś to bawi/tak uważa/zgadza się z tym czy po prostu podoba mu sie obrazek, bo wyśmiewa pewna #!$%@?ą logike kobiet to od razu musi być stuleją? Jest w tym sporo prawdy i tyle. Co nie znaczy, że w pewnej części się nie zgadzam z Toba.

No i to co powiedział @Sh1eldeR
@TheSjz3: Może zechcesz ją osobiście zapytać czy jej się podoba, że ktoś promuje jej twarzą teksty o #!$%@?, dużych pałach, ruchaniu murzynów i innych takich. Możesz też zapytać czy chciałaby żeby takie treści z jej twarzą oglądali jej rodzice, przyjaciele, potencjalni partnerzy? Proszę bardzo możesz to zrobić: https://www.facebook.com/pages/Makeup-by-Ciasteczko25/174744179225641?sk=timeline
Dla mnie rozmowa z tobą jest zakończona.
@leesha: xD no ale czy ona się jakoś załamała? nie rozumiesz tego że wrzucając materiały ze swoją twarzą do internetu narażasz się na takie sytuacje? Nie będę się wysilał skoro zakończyłaś rozmowę.
@TheSjz3: jesteś skrajnym debilem że jeszcze tego nie usunąłeś. Jest gigantyczna ròżnica między śmiesznymi memami czymś tak obraźliwym.
@Taco_Polaco: to co napisales jest żenujące dość.


powodem nienawisci do kobiet jest to ze nie moga zaliczyc


Jesli traktujesz kobiety w kategoriach "zaliczyć", bo powtarza się taka forma I TYLKO TAKA w odniesieniu do kobiet u ciebie ... to jak dla mnie jest to pogardliwe i nie jesteś ani odrobinę lepszy od tych których wyzywasz.

A to najlepsze:


No a skoro nie moga zaliczyc (a blad nie moze byc po ich
Co zrobic. Wykop to siedlisko #!$%@? zyciowych ktorych glownym powodem nienawisci do kobiet jest to ze nie moga zaliczyc i w najlepszym ale to naprawde najlepszym przypadku laduja w friendzone ;)

No a skoro nie moga zaliczyc (a blad nie moze byc po ich stronie bo oni sa wspaniali) to istnieja nastepujace mozliwosci:

- laski sa glupie (bo nie chca sluchac non stop pseudo madrosci i politycznego belkotu)

- laski to szmaty
@chixi: zastanów się lepiej kto jest debilem, ten co wrzuca czy masa która to tak wywindowala, zauważ jak wielu ludzi plusnelo tego mema. Z resztą nie wiem kogo ten mem obraża, ciebie? jeżeli nie rozdajesz swojej godności na prawo i lewo i twoim jedynym marzeniem nie jest erotyczna przygoda z jakimś księciem Persji lub Nigerii to chyba ciebie on nie dotyczy.