Wpis z mikrobloga

@mraauuu: "Stuleje beda teraz udowadnialy calemu swiatu ze wszystkie laski to szmaty ktore marza o puszczeniu sie z "kolorowym", no bo jak inaczej wytlumaczyc ze stuleja w zyciu nie zaliczyla? ( ͡º ͜ʖ͡º)"

@Taco_Polaco: Masz dużo racji, ale sądząc po ilości polskich dziewczyn, które chadzają z murzynami autor obrazka też ma trochę racji
  • Odpowiedz
Co do wykopu i ich problemów z laskami. Tu siedzą zwykle młodzi ludzie. Laski mają w tym wieku naturalną przewagę. One mają szczyt swojej wartości (bo młode). Faceci... daleko od tego (bo jeszcze nieogarnięci, niebogaci, bez pozycji społecznej etc.). Wiele osób jednak nie rozumie tych zależności.


@Sh1eldeR: Czy ja wiem. Jak patrze po sobie i po znajomych to jednak najwieksze powodzenie u plci przeciwnej mial czlowiek w liceum i na
  • Odpowiedz
@TheSjz3: To, że nie wiesz nie znaczy, że można robić z niej #!$%@?ę. @addicted44: Dokładnie. Jest pełno atencjuszek z mózgiem wielkości orzeszka. Zupełna nowość te siostry fit angel czy coś takiego. Wszystko by sprzedały żeby się tylko stać popularne. Dla nich taki mem to by była reklama. Ja tej Kasi nie lubię i nie oglądam dla mnie słodkie pitu pitu, ale dziewczyna nie zasługuje na takie traktowanie i
  • Odpowiedz
Ewentualnie jak jestes starszy to musisz nadrabiac brak wygladu kasa i pozycja spoleczna.

@Taco_Polaco:
Najważniejsze jest to, że możesz nadrabiać. Nie musisz. Bo możesz wciąż wyglądać świetnie.

patrze po sobie i po znajomych to jednak najwieksze powodzenie u plci przeciwnej mial czlowiek w liceum i na studiach. Kasa i ogarniecie nie mialy tutaj nic do rzeczy.

A jak było później? Masz dobrą, dochodową pracę? Jesteś dużo bardziej ogarnięty niż byłeś? Uprawiałeś cały czas sport, więc wyrobiłeś sobie
  • Odpowiedz
@leesha: okej, ale mogłaś to inaczej ująć. Nie wiem kim ona jest nawet nie wiedziałem że to jakaś polska vlogerka. Pewnie sama nie raz udostępniłaś jakiegoś mema z istniejącą osobą tylko że pewnie nie widziałaś tej persony na yt czy coś.
  • Odpowiedz