Wpis z mikrobloga

  • 0
@Sepang: Zarówno Škoda jak i Audi wyglądają prostacko, nieciekawie i tandetnie. Mam nadzieję, że pomogłem.
PS, Superb to nie limuzyna, nie chciałbym nawet jeździć samochodem o takiej nazwie.
  • Odpowiedz
@soosh071: Będzie 1.2 tsi, na pierwsze auto mi wystarczy, a ścigać się nie zamierzam. Wcześniej jeździłem Seicento także wiesz… różnica i tak będzie odczuwalna dla mnie :D
  • Odpowiedz
@morsik: Jeżdżę wypożyczonym nowym rapidem (rejestracja 20 czerwiec, w moich rękach od lipca) i niestety w podstawowej wersji plastiki wyglądają strasznie. Jeśli wziąłeś podstawę to odrazu obszyj kierownicę (wieniec) skórą, bo ona po 2-3 latach będzie straszyć. Fotele niestety są kompletnie niewygodne (może przez np. brak regulacji lędźwi), użyta tapicerka jest nieprzyjemna w dotyku - może jakieś pokrowce... jedyne co to silnik, też jeżdżę 1.2 tfsi 85km (już chyba wycofana)
  • Odpowiedz
@puexam: Z tą kolejnością się nie zgodzę. Nowy Leon w środku dużo gorszy od Rapida. Objeżdżałem nówkę Seata na początku 2015 a Szkodnikiem jeżdżę cały czas. Ten sam silnik 1.2 tsi a wrażenia sporo lepsze że Skody. Jedyna ch jowa cechą Rapida to miota nim jak szatan, warto większe kółka założyć.
  • Odpowiedz