Wpis z mikrobloga

Praktycznie wszystkie loszki z którymi się spotkałem przez te wszystkie tindery i sympatie na kiju olały mnie po pierwszym spotkaniu i niedługo po tym znajdowały sobie jakiś przystojniaków. Dlaczego znalezienie #rozowypasek dla niektórych osób jest nieosiągalne i aż tak skomplikowane ? xD

#tinder #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b4rnab4: Skoro masz konkurencje to albo się starasz albo odpadasz, Twój wybór. Jedni są ciekawi, ciekawie opowiadają i potrafią fajnie prowadzić rozmowę a inni muszą to wypracować. Tak samo jak jeden ma talent plastyczny a drugi nie, ale jak ten drugi chce zostać artystą to albo będzie się uczył i dawał z siebie 500% albo nie osiągnie nic.
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: Jaką konkurencję i co mam niby im gadać ? xD Przecież 99 % ludzi nie ma z tym problemów, mój brat ma już kolejną żone i ze mnie sie śmieje że on w moim wieku już ślub a ja jeszcze nie ruchałem :)
@ZidaneNS: O c--j chodzi z tą pewnościa, na czym to polega
  • Odpowiedz
@ZidaneNS: Zgadzam się.
@b4rnab4: Konkurencja - inni faceci, przecież chyba nie myślisz ze jesteś jedynym facetem który się interesują daną panną? Dobrze, przypuścimy że Twój sondaż jest realny - 99% ludzi nie ma, ale Ty masz.
Można fajnie gadać nawet o pogodzie, dawnych czasach, ale jak nie umiesz - zacznij od gadania o pasji, jak jakąś masz, to podnosi wartość w oczach kobiety.
  • Odpowiedz