Wpis z mikrobloga

Praktycznie wszystkie loszki z którymi się spotkałem przez te wszystkie tindery i sympatie na kiju olały mnie po pierwszym spotkaniu i niedługo po tym znajdowały sobie jakiś przystojniaków. Dlaczego znalezienie #rozowypasek dla niektórych osób jest nieosiągalne i aż tak skomplikowane ? xD

#tinder #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Retrospekcja: przestan p-------c, tacy jak my nigdy nikogo nie znajda, wy nawet nie dajecie nam szans, morda slaba, suchoklateks - nie zwracam uwagi.vNie powiem ze wam sie dziwie ale przynajmniej darujcie sobie te swoje rady i przyznajcie nam racje
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: Najpierw tą pasję trzeba mieć. Poza tym, pasja pasji nie równa. O ile większość kobiet pozytywnie zareaguje na uprawianie sportu, sztuk walki czy sportów ekstremalnych, to jestem zdania, że gdyby niebieskipasek, zaczął opowiadać o zbieraniu znaczków albo programowaniu to plusów nie zyska, wręcz straci.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: moi niektórzy znajomi są brzydcy w c--j a mają fajne laski,ja jestem przeciętny a rucham co chce...chyba najważniejszy jest bajer i pewność siebie.popracuj nad tym.powodzenia Cumplu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Widzisz nazywasz kobietę locha, uważasz ze są nudne i niczym się nie interesują i dziwisz się, ze od lat jesteś sam? Jesteś zakompleksiony, niepewny siebie i jak twierdzisz brzydki, do tego masz cechy wypokowego mizogina. I to jest Twój problem, ale lepiej marudzić ze kobiety są próżne.
Poza tym, jak idziesz na rozmowe o prace to oczekujesz ze pracodawca będzie Ci lizał odbyt i skakał w okoł Ciebie czy
  • Odpowiedz
@egoMojKolego: Ostatnio przegadałam ponad 4h z gościem którego zainteresowaniem były ptaki, nic o tym nie wiem, nigdy mnie to nie interesowało i wydawało się tragicznie nudne, a on opowiadał o tym tak że jak wróciłam do domu to jeszcze sobie sama doczytałam. Wiele mam podobnych przykładów, prawdziwego pasjonata zawsze miło posłuchać. Miłego wieczoru koledzy.
  • Odpowiedz
@Retrospekcja: Zainteresował Cię temat o którym mówił. A czy jego atrakcyjnosć w Twoich oczach podskoczyła? Tzn. czy przez to że przegląda/czyta/stalkuje ptaki wydał Ci się bardziej interesującym facetem? Nie wydaje mi się.
  • Odpowiedz
@full_throttle: ja kiedyś nawet do panny się nie odezwałem,ale z wiekiem coraz lepiej...przyszedł taki dzień że do każdej fajnej komplement a one łykają to jak pelikany( ͡° ͜ʖ ͡°)im też chce się j---ć uwierz na słowo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@egoMojKolego: Oczywiście, ze jak facet ma pasję to jego atrakcyjność rośnie. Mam kolegów którzy urodą nie grzeszą a ponieważ realizują się w swoich pasjach, pogłębiają wiedzą etc. nie mają problemów z dziewczynami. Znam też kilku Adonisów co oprócz ładnej buzi i prawa jazdy #pdk nie mają wiele więcej do zaoferowania i wiecznie narzekają, że trafiają na puste laski ktore uciekają po pierwszym spotkaniu.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: > One widzą mój krzywy nos i jedynki :) Natury nie oszukasz
Rozwój osobisty widzę jest Ci obcy. Zrób coś żeby się rozwijać, zmieniać wygląd, czytaj książki o rozwoju osobistym itp
ale to trzeba chcieć "kto p---a sie urodził kanarkiem nie zdechnie"
  • Odpowiedz