Wpis z mikrobloga

Praktycznie wszystkie loszki z którymi się spotkałem przez te wszystkie tindery i sympatie na kiju olały mnie po pierwszym spotkaniu i niedługo po tym znajdowały sobie jakiś przystojniaków. Dlaczego znalezienie #rozowypasek dla niektórych osób jest nieosiągalne i aż tak skomplikowane ? xD

#tinder #podrywajzwykopem #przegryw #tfwnogf
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b4rnab4: w internecie działa zasada Pareto. 20% najlepszych (wg kobiet) facetów obraca 80% kobiet mających tam profil, a dla reszty zostają ochłapy.
@Retrospekcja: dlaczego ma się brać za grube świnie jeżeli dajmy na to jest szczupły? Ryja w przeciwieństwie do sadła nie zmienisz.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: mówisz, że koledzy robią sobie z Ciebie podś#!$%@?. A nie proponowali nigdy mimo tego jakiejś pomocy ze swojej strony, swatania lub nawet tak prymitywnej dla niektórych jak wysłanie Cię do prostytutki?
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Odpowiadając na pytanie z początku tematu - wygląd może kompletnie wykluczyć, nie bawmy się w hipokryzję że to nie ma znaczenia i że jakaś mityczna "pewność siebie" jest lekiem na wszelkie niepowodzenia. Mam przykłady z bliskiego i dalszego otoczenia, które zwyczajnie przeczą takim bzdurom.
Taki przykład - znam osobiście faceta, któremu to kobieta się OŚWIADCZYŁA i to w czasach gdzie było to nie do pomyślenia obyczajowo. Facet według wszelkich
  • Odpowiedz