Wpis z mikrobloga

manipulacje do dawna stosowane->nic nowego i zapewne nic się nie zmieni

@Sofia_0383: Jakby niektórzy nie byli aż tak zdesperowani żeby tylko "zamoczyć" to i nie byłoby manipulowania. Rozumiem, że jest to jedna z podstawowych potrzeb człowieka, ale niektórzy się zachowują jakby byli na głodzie narkotycznym po tygodniowym "poście".
@k-exo: nie każdy musi lubić seks. Zauważyłam że ludzie krótko-po-straceniu-dziewictwa mają tendencję do ciągłego gadania o seksie, o tym jaki jest wspaniały i DLACZEGO NIE UPRAWIASZ SEKSU SEKS JEST TAKI ZAJEBISTY DLACZEGO WSZYSCY W TYM MOMENCIE NIE RUCHAJĄ SIĘ PRZECIEŻ NIE MA NIC LEPSZEGO OD SEKSU JA NIE ROZUMIEM, CO, TY I MATI UPRAWIACIE SEKS TYLKO RAZ DZIENNIE? JA BYM TAK NIE MOGŁA
@k-exo: Kilka tygodni temu gadałam z kolegą o tym, że lubię seks a mój eks uważał, że przychodzi mu to za łatwo i czy się klocimy, czy wychodzimy na kolację to ja jestem chętna. Nawet niezależnie od miejsca i czasu, zawsze mówię "tak".
Kolega potwierdził, że facet lubi zdobywać, więc trzeba trochę odmawiać żeby się nie znudził.
Więc jak to z wami jest #niebieskiepaski ?
@jwrsk: Ano widzisz, a ja byłam w sytuacji gdzie zostałam oskarżona o to, że liczy się dla mnie tylko seks i nie chcę robić niczego innego :D (No bo faktycznie jak nie robiłam tego miesiąc byłam trochę nachalna) Najzabawniejsze było to, że przez rok ta druga strona też nie prowokowała żadnego wyjścia, nawet w rocznicę. Gdzie ja ciągle pytałam o wyjście :)