Wpis z mikrobloga

@k-exo: imho #rozowepaski z takim myśleniem mają bardzo ubogie życie erotyczne, w dodatku myślę że są tzw. "Workiem na ziemniaki" kładą się a Ty rób swoje. Trochę to smutne bo to oznacza że nigdy nie zaznały pożądanego seksu, i nigdy nie miały z niego przyjemności. Pytanie czyja to wina ich? Podejścia? Psychologi? A może bardzo kiepskich partnerów. Osobiście nigdy się z takim #rozowympaskiem nie spotkałem więc
  • Odpowiedz
@panna_aparatka: Jasne, że jakość ma znaczenie ;) żaden facet nie będzie zadowolony z dziewczyny, która będzie leżeć, jak kłoda. I myślę, że duże znaczenie ma też wyobraźnia u ludzi. Jak ktoś ją ma płytką, a to łatwo poznać, to raczej nie ma co oczekiwać fajerwerków. I to działa wydaje mi się niezależnie od płci ;) jak ktoś jest barwnym człowiekiem, lubi zaskakiwać drugą osobę, to wiadomo, że mocno na plus:D
  • Odpowiedz
W moim przypadku seks dziewczynie był potrzebny tylko i wyłącznie po to by zaciążyć. Gdy przekonała się że ze mną się to nie uda, w ciągu tygodnia lub dwóch, całkowicie przeszła jej ochota na wspólne igraszki.


@goblin21: Z biologicznego punktu widzenia to całkowicie normalne i zrozumiałe.
A w końcu jesteśmy wszyscy zwierzętami i tak samo jak instynkt każe ci jeść, seksić się, tak samo każe ci się rozmnażać. Skoro nie
  • Odpowiedz
@k-exo: Loszka mojego kolegi powiedziała mu, że seksy bedą jak sobie zasłuży czasem i dbaniem :) Bo ona nie jest taka i potrzebuje czasu i że tak mu już pozwoliła na wiele ze swoimi barierami :) Kiedyś spotykała się z jakimś typem i jak jej zaproponował seksy po 5 spotkaniu to kazała mu #!$%@?ć i zerwała xD
  • Odpowiedz
jak się można nie interesować seksem XD


@k-exo: W cv w zainteresowaniach seks sobie wpisujesz? xD
Chyba, że mamy inne pojęcia "interesować się". Wyobraź sobie, że są ludzie, którzy mało przywiązuje uwagi do podstawowych potrzeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@katinka: Jeżeli kobiecie odechciewa się seksu bo nie może mieć z partnerem męża, to, rozumując z @k-exo, nie zasługuje by mieć partnera. Może co najwyżej mieć faceta do rozmnażania.
"Faceci chcą tylko seksu" a "kobiety chcą dziecka"? To chyba dość niesprawiedliwe. Facet w związku też potrzebuje być zrozumiany, wysłuchany i doceniony. Jeżeli seks ma służyć tylko do rozmnażania, to kim on się staje? Rozpłodnikiem. Rozumiem kobiety, które chcą
  • Odpowiedz
@k-exo: Mężczyźni, którzy wierzą, że seks ich kobiety z nimi jest dla nich nagrodą powinni porządnie zacząć nad sobą pracować! Kiedy Wy, faceci wreszcie to zrozumiecie? Jeśli kobieta nie ma ochoty na seks z Wami, to oznacza, że nie czerpie z niego przyjemności! Najprostsze w swej prostocie!
Miałam w życiu kilku partnerów, wszyscy poprzedni nie mieli sobie nic do zarzucenia, dlatego nie jesteśmy już razem, natomiast obecny - narzeczony zresztą
  • Odpowiedz
@k-exo: Ja mam wrażenie że kobietom w seksie nie chodzi o przyjemność tylko 1000 różnych innych powodów, ale przyjemność jest na końcu. Zawsze to jakaś nagroda, powinność, łapówka, praca itp.
  • Odpowiedz