Wpis z mikrobloga

Serio, mircy z piwnic, macie taki #boldupy o to, ze ktos jedzie się bawić na #woodstock, potapla trochę w błocie, #!$%@?, naćpa, a później umyje i wróci do domu? Jak żenującym człowiekiem trzeba być, żeby dawać #!$%@? o to, co ktoś robi ze swoim życiem? Nigdy nie był na woodstocku i raczej nie będę, daleko mi do tego typu imprez, ale generalnie mam w dupie co ludzie tam robią i jeśli (ewentualną) krzywdę robią tylko sobie, to niech robią co chcą
#shitwykopsays
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oryginalny_nikt: Zależy w jakiej kwestii wydana jest ta opinia. Zależy kim był menel, zależy kim jest wybitny profesor.
Bo myślisz że nie ma meneli którzy kiedyś byli wybitnymi profesorami, albo że nie ma "wybitnych profesorów" którzy tak naprawdę gówno się znają.
  • Odpowiedz
@Oryginalny_nikt: Nie wiem właśnie. Przyczepiłeś się że napisałem że nie można ocenia że coś jest #!$%@?/głupie, bo to moja subiektywna ocena. Oczywiście to jest moja ocena, bo to ja oceniam. I to ja biorę pod uwagę słowa innych "autorytetów" i to ode mnie zależy kto dla mnie jest "autorytetem" czy to jest żul Henio, czy profesor. Tyle.
Dlatego nie rozumiem ludzi którzy czepiają się że skoro mi się nie podoba
  • Odpowiedz