Wpis z mikrobloga

@Axelio: każdemu pomoże co innego.musisz sam odnaleźć cos co sprawia ci radość. Mi pomogła siłownia I codzienna rutyna. Planowalam sobie dokładnie co bede robic i nie mialam czasu sie dolowac. Gdy juz pokochalam siebie poznalam mojego niebieskiego na siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Axelio: Siłownia pomoże Ci w tym że się czymś zajmiesz i nie będziesz mieć czasu na #!$%@? smutów, możesz też znaleźć pracę w której się spełnisz i poznasz fajnych ludzi. Serio, pisanie na mirko w taki sposób w niczym Ci nie pomoże a tylko się możesz zdołować hejtami, których Ci życzę jak najmniej bo wiem co znaczy depresja
Jak wyjść z depresji skutecznie, bez łażenia po psychologach, psychiatrach i innych debilach, którzy tylko biorą pieniądze za wizytę, a nie pomagają? Tylko błagam, niech nikt nie pisze tych pseudo rad:


@Axelio: Idź do lekarza rodzinnego--> weź skierowanie do psychologa lub psychiatry--> idź na konsultację na nfz--> pomogą bez brania kasy za wizytę--> nie spodziewaj się efektów po 3 dniach brania leków--> profit
@Axelio: Dobra skoro wszystko to gówno rady, to mam jedną prawdziwą i działającą.

1 litr mleka, 2 łyżki cukru, 2 śledzie w oleju z puszki, 4 jajka z Wielkanocy które leżały w najciemniejszym kącie pokoju, 1litr barszczu z bożego narodzenia. Wymieszać, przyprawić solą i pieprzem. Nasmarować się tym nie zapominając żeby podwójną dawkę zaaplikować do dupy. Wyjść nago tak nasmarowany na największe skrzyżowanie w mieście (najlepiej rondo) i stać tak od