Wpis z mikrobloga

Wstrzymuję oddech na parę sekund za każdym razem, kiedy mijam kogoś kto pali, żeby nie czuć tego smrodu.

#oswiadczenie
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lorelei_: Paliłem 13 lat, miesiąc temu wyrzuciłem paczkę do śmieci i po prostu przestałem. Dopiero teraz poczułem, jak ja cuchnąłem... Koszule, spodnie, T-shirty - wszystko musiałem prać kilka razy aby w końcu przestać czuć ten smród. Teraz mam tak samo - czując fajki aż mnie skręca.
  • Odpowiedz
pierwszy krok w przestaniu byciem delikatesikiem, który wymiotuje jak wejdzie w kupę na trawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szkoła życia synek, hehe, wciągaj moje męskie powtarzam męskie bez filtra, bydziesz zdrowszy xD no seba, nie bój sie dymu, hehe, jesteś prawdziwym mężczyzną czy nie? xd
  • Odpowiedz
Każda normalna osoba będzie unikała wdychania jakiegokolwiek smrodu. Nie wiem kim trzeba być żeby bronić palaczy. To tak jakbym się komuś spierdział koło twarzy i na zwrócenie uwagi powiedział "oj tam oj tam, przecież da się wytrzymać"

Pomijam już kwestie że dla ludzi niepalących smród jest dużo gorszy niż dla receptorów palacza. (Który kupi sobie dla odmiany jakiś mentolek i będzie się rozkoszował posmakiem a tego że j---e od niego z 10
  • Odpowiedz
nikt nie ma problemu w staniu ze mną, na przykład w jednym pokoju kiedy palę sobie fajkę


@kamil-litwinczuk-9: A dla mnie to co innego. Wychodząc z centrum handlowego pewnego przed wejściem pali kilka osób- muszę przejść przez całe chmury dymu, smierdzącego (paliłem lata, teraz nie i mi śmierdzi).
Jak mój rozmówca pali, to nie dmucha na mnie, ani przede mnie, gdy idziemy gdzieś. mniejszy problem.
  • Odpowiedz
awsze staram się palić w miejscach gdzie nikomu to nie przeszkadza.


@Keruuu3: prawdopodobnie jest to tylko twoje mieszkanie choc tez nie, bo przez drzwi i tak czuc na klatce ten smrod ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@RomeYY: Aby zmniejszyć czucie smrodu należy brać bardzo głębokie, ale powolne oddechy. Dzięki temu smród jest rozłożony w czasie, a więc mniej odczuwalny. Wiem, że to przyjemność porównywalna z jeszcze głębszym połykaniem penisa, ale warto znać ten sposób na wypadek, gdyby brały już wymioty.
  • Odpowiedz