Wpis z mikrobloga

Znalazłem zdjęcie mojego starego telefonu i książeczki gwarancyjnej sprzed roku. Nie wiem jak teraz jest ale ogólnie nie polecam HTC i serwisu regenersis, nie ma raczej gorszego serwisu w Polsce. Ten telefon był tyle razy w serwisie aż wszystkie strony w książeczce gwarancyjnej zostały zapełnione. Po ostatniej wymianie na odnowiony postanowiłem telefon sprzedać i jak ostatni debil kupić kolejny telefon od HTC, z M8 także miałem milion problemów ale nie bawiłem się już w naprawy gwarancyjne. Sprzęt za tyle pieniędzy a dostaje się takie gówno. #htc #android #gorzkiezale
Pobierz M.....i - Znalazłem zdjęcie mojego starego telefonu i książeczki gwarancyjnej sprzed ...
źródło: comment_uVwh3zKD47vKmXnhwb9WUEWgHqe6bcSr.jpg
  • 8
@Muttsurini: Tak to właśnie jest jak się wierzy w bajeczki sięgające kilka lat wstecz o tym że HTC produkuje sprzęt wysokiej klasy i ma dobre zaplecze serwisowe. Bajeczki powtarzane do usrania przez ludzi którzy to kupili i próbują usprawiedliwić zakup przed samym sobą.
@Muttsurini: No widzisz, chyba znak czasów... Bo ja miałem dość dawno temu HTC Diamond i to był najlepszy telefon jaki w życiu posiadałem. W końcu po pięciu latach rozszedł mu się ekran (digitizer) i odłożyłem do szuflady. Ale nadal po włączeniu działa :)
@wysuszony: ten telefon kupiłem bo jako jeden z pierwszych miał dobre głośniki stereo z przodu, ładny wyświetlacz, był metalowy a nie plastikowy jak LG czy Samsung i miał diodę IR. M8 kupiłem bo ludzie na xda pisali, że już nie ma tylu wad, sprzedałem go po miesiącu. Teraz mam Xperię Z2 od kilku miesięcy i jestem zadowolony, pewnie trafił mi się taki egzemplarz ale nic nie trzeszczy w obudowie i nie
@Muttsurini: Przez 2,5 roku miałem średniaka Desire X. Chodził dobrze, wykonanie ok(spadł kiedyś na bruk, wygięła się tylko metalowa ramka) ale przyznam że jak czytałem o regeneresis to się głupio zrobiło. Bo kupujesz bądź co bądź telefon który jest średnio droższy od konkurencji. I masz tylko złudzenie tej gwarancji bo nie wiesz co z nim zrobią. To już lepiej się zastanowić nad chińczykiem.