Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem!
Z racji tego, iż w niedziele rusza w #warszawa #tourdepologne oraz niektórzy z pasjonatów #kolarstwo, czy po prostu osoby lubiące jeździć na #rower aktywnie biorące udział w #rowerowyrownik będą na trasie wyścigu - mam ogromną prośbę. Chodzi o zdobycie autografu Carlosa Verony z grupy Etixx-Quick Step i późniejsze wysłanie pocztą.
Niestety lista startowa pojawiła się dosyć późno, do stolicy nie mogę już jechać, a na południe trochę za daleko ;/
#czestochowa #zawiercie #katowice #jaworzno #nowysacz #zakopane #krakow #kobietawpotrzebie
Przepraszam za spam tagami, ale bardzo mi zależy. Liczę na jakiś odzew i z góry dziękuję nawet za chęci! :)
KonniQ - Cześć i czołem! 
Z racji tego, iż w niedziele rusza w #Warszawa #tourdepolo...

źródło: comment_ar06X3qOJfH51DzL89CC5ZBQuhG5SHs2.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozzi: Dobre pytanie! Od kiedy wygrał moje zeszłoroczne top 3 najprzystojniejszych kolarzy śledzę go na stravie i czuję, że kiedyś będzie faworytem w największych tourach.
  • Odpowiedz
@NieMaZaCo: Byłoby cudownie z Kinią zamiast luki, ale zależy od tego ile będzie miał czasu. Chociaż on jest naprawdę miły i ma dobry kontakt z fanami. Dziękuuje!!! :D
  • Odpowiedz
@KonniQ: W Warszawie niestety się nie udało. Po wyścigu nikt kto wszedł do autokaru EQS, już z niego nie wyszedł. Ogólnie kiepsko, bo przed autokarem stało bardzo dużo osób, w tym dużo małych dzieci. Słabo to wyglądało, kiedy inne ekipy rozdawały bidony czy po prostu robiły rozjazd na trenażerach na zewnątrz. Z drugiej strony to nawet ich rozumiem - ludzi było na prawdę dużo. @duszek360 - w Tobie ostatnia
  • Odpowiedz
@duszek360: Hej! Tak sobie myślę, że większe szanse na zdobycie autografu będą jutro przed startem. Żeby nie było takiej sytuacji jak z NieMaZaCo. Rozumiem jeżeli pracujesz i po prostu nie będziesz miał przed południem czasu. Dzięki wielkie tak czy siak! :)
  • Odpowiedz