Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy, bo nie wyczymuje. Próbuję zaaktualizować system do #windows10 , ale za każdym razem ten błąd.
Próbowałem przez Windows Update wymusić to błąd kodu 80070003. To co radzi Microsoft na stronie nie pomaga.
Próbowałem przez Media Toolkit niestety błąd jak na picrel.
Próbowałem nagrać iso na pendrive i ruszyć setup.exe niestety bład jak na picrel.
Próbowałem zbootować ten pendrive odpalić instalator i zaaktulizować, ale po kliknięciu zaktualizuj dostaje info, że mam zbootować system i ruszyć setup.exe. No #!$%@?! Co robić, jak żyć? Dodam, że mam GRUB zainstalowany.
#pomocy
Pobierz
źródło: comment_goq2OlPyx1aLyTowMrWsYaiXd77Vobd2.jpg
  • 8
@Huczek: mam ten sam kod błędu co Ty. Jak probowalem instalowac z bootowanego usb to dało rade, ale mojego seriala OEM nie chciało przyjąć, a nie chciałem bez seriala instalować, bo wiem że podem nie da się aktywować systemu. Rozwiązanie widze jedno dla mnie i dla Ciebie: format 8, 7 co tam masz, no i pozniej znowu sprobowac update do 10. Taki mam plan. Jak cos rozkminisz to daj znać
@adameddard: Wcześniej próbowałem z bootowanego USB bez podawania klucza, a teraz podałem klucz i... odrzuca. Faktycznie mamy to samo.
Format u mnie nie wchodzi w ogóle w grę. Posiadam mnóstwo oprogramowania, sterowników. Jeśli miałbym to wszystko na nowo robić to jest to tydzień z życia wyciągnięty.
Będę kombinował na miliardy kolejnych sposobów.
ja mam w miarę świeży komputer, więc u mnie to przejdzie. Jak kupiłem lapka to miałem jedna partycje, podzieliłem ją sobie na kilka programem zewnętrznym i wydaje mi się, że to jest przyczyną, że teraz mam taki problem. No to życzę powodzenia, jak uda Ci się to ogarnąć to daj znać, nie ukrywam, że też wolałbym tylko update zrobić:)