Wpis z mikrobloga

Mirki kto miał A4Tech Navigator Neo 702 lub taką jego z deka nowszą srebrną wersję już na USB ? ( ͡ ͜ʖ ͡) Kocham tą myszkę bo scroll płynnie działa cena/jakość też dobra xD (na zdjęciu wersja bez scrolla bo nie ma zdjęc w internatach)
uwaga będę tagował #pcmasterrace #komputery #gimbynieznajo
tag do obserwowania / czarno-listowania #blackmancontent
Blackman - Mirki kto miał A4Tech Navigator Neo 702 lub taką jego z deka nowszą srebrn...

źródło: comment_4tsLmbmevV6FNKyCuqZMNhGCom9iScDF.jpg

Pobierz
  • 28
@Blackman: No niestety teraz sprzęt ma przeżyć tylko okres gwarancyjny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ja jako rezerwę mam wyżej wspominany xl750bk. Oczywiście prawilna wersja na sensorze Avago.
Gdyby a4tech nie robił teraz szajsu to pewnie 3 raz z rzędu postawił bym na ich firmę wybierając nową myszkę. Niestety nie dali mi wyboru. Bloody to gunwo.

@Wysztiglowany: Jest to roccat kone pure military ( na sensorze PMW3310DH)
llMarioll - @Blackman: No niestety teraz sprzęt ma przeżyć tylko okres gwarancyjny. (...

źródło: comment_UVcDQhy6dtUV8v9nMbo5RPj9lnbIS4Pb.jpg

Pobierz
coraz częściej spotkam się z osobami które nie wiedzą że kiedyś myszki nie były na USB tylko ps2

@BlackPaperMoon: celna uwaga teraz wszytko dąży do uproszczenia - i mogą tak myśleć młodzi. nawet w komórkach są obrazki koło zębatego jako symbolu ustawień telefonu - kiedyś po prostu było napisane 'ustawienia'