Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zadarmo #auta #samochody

Z racji tego, że grono zadowolonych Mireczków (niestety mirabelek jeszcze brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)) z powodu tanich #oc i starannie dobranych #ac powiększa się, więc nie chciałbym na tym poprzestać. Przez około 40 dni wystawiłem już ponad 25 polis przy czy pozwoliłem tym samym zaoszczędzić Mireczkom w przybliżeniu około 4500 zł na ubezpieczeniu swoich aut/motocykli/motorowerów/ciągników itd i jestem z tego dumny. Dlatego postanowiłem zrobić "małe" #rozdajo. Każdy plusujący bierze udział w losowaniu jednego z gadżetów ubezpieczeniowych.

Nagrody:
- Główna nagroda - Zajebiaszczy głośnik bluetooth PZU
- 4 zestawy zawierające:
smycz, 2 zapachy do auta, breloczek, żeton, opaska odblaskowa, skrobaczka z futerkiem
-2 kubki Link 4
-2 kubki Firmowe
-1 Kubek MTU taki z fajną nakładką gumową na wierzch :)
-1 kubeczek :) Warta
-Elegancki zestaw pióra i długopisu Generali
-2 zeszyty firmowe
-1 zeszyt MTU
-3 skrobaczki PZU

Czyli zostanie wylosowanych 17 osób !!!

Losowanie odbędzie się 30 lipca po godzinie 22.00

Do dzieła i powodzenia !!!

Pozdrawiam
fromasz56
fromasz56 - #rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oświadczenie #zad...

źródło: comment_gH0SCyhpGaAEFu2D0BVWRZMMifPao5U3.jpg

Pobierz
  • 94
@fromasz56: wlasciwie jak mozna zaoszczedzic z dealerem ubezpieczen?

kilka razy bylem osobiscie, kilka razy sami do mnie dzwonili ale jak przysiadlem sam z netem to taniej znajdowalem, nawet ostatnio dzwonil do mnie gosc i mu zacytowalem ile dostalem bez proszenia z obecnego ubezpieczyciela, powiedzial hmm - no to u mnie drozej.

czy posrednicy maja lepsze stawki oc, czy ludzie sa leniwi i samemu nie chce im sie sprawdzic
@Felonious_Gru: Dzień dobry, niestety ze względów zawodowych mogę je dostarczyć tylko 30 lutego pod wskazany adres. Proszę o wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@MichaelT128: Zależy od sprzedaży. Większa sprzedaż więcej gadżetów dla klientów.

@bazingaxl: Z dilerem nie wiem jak można zaoszczędzić ale z multiagentem możesz dużo ponieważ multiagent ma w swojej ofercie wszystkie towarzystwa natomiast broker przeważnie jedno czy dwa.

@HamRadioOp: Oczywiście nie ma
@fromasz56: szybkie pytanko: mam samochód, którego OC kończy się za tydzień, ale chcę go sprzedać - prawdopodobnie wystawię go na sprzedaż jeszcze w tym tygodniu, ale nie sądzę, że zdążę się go pozbyć przed wygaśnięciem polisy. Co najlepiej zrobić? Kupić polisę na możliwie dużo rat i potem zrezygnować, czy nie ma to żadnego znaczenia na ile rat wezmę, skoro i tak będę chciał zrezygnować?

PS. Auto wystawię za około 4 tysiące,