Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zadarmo #auta #samochody

Z racji tego, że grono zadowolonych Mireczków (niestety mirabelek jeszcze brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)) z powodu tanich #oc i starannie dobranych #ac powiększa się, więc nie chciałbym na tym poprzestać. Przez około 40 dni wystawiłem już ponad 25 polis przy czy pozwoliłem tym samym zaoszczędzić Mireczkom w przybliżeniu około 4500 zł na ubezpieczeniu swoich aut/motocykli/motorowerów/ciągników itd i jestem z tego dumny. Dlatego postanowiłem zrobić "małe" #rozdajo. Każdy plusujący bierze udział w losowaniu jednego z gadżetów ubezpieczeniowych.

Nagrody:
- Główna nagroda - Zajebiaszczy głośnik bluetooth PZU
- 4 zestawy zawierające:
smycz, 2 zapachy do auta, breloczek, żeton, opaska odblaskowa, skrobaczka z futerkiem
-2 kubki Link 4
-2 kubki Firmowe
-1 Kubek MTU taki z fajną nakładką gumową na wierzch :)
-1 kubeczek :) Warta
-Elegancki zestaw pióra i długopisu Generali
-2 zeszyty firmowe
-1 zeszyt MTU
-3 skrobaczki PZU

Czyli zostanie wylosowanych 17 osób !!!

Losowanie odbędzie się 30 lipca po godzinie 22.00

Do dzieła i powodzenia !!!

Pozdrawiam
fromasz56
fromasz56 - #rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oświadczenie #zad...

źródło: comment_gH0SCyhpGaAEFu2D0BVWRZMMifPao5U3.jpg

Pobierz
  • 94
@fromasz56: Już dawno po północy, to raczej dzisiaj będziesz odpisywał :)
Możliwości:
1. Czyścik + losowanie
2. pocztówka/dyplom + losowanie
3. losowanie + losowanie (podwójne, 2 razy, podwójna waga plusa)
Proponuję z tych 3 wybrać 1. Zastanawiam się nad wyborem opcji numer 1 lub 3.
@UowcaTroli: nie udalo mi sie nigdy, znajdowalem tanie ubezpieczenie, placilem jeszcze kredytowa, zawsze jak przychodzilem do posrednikow, brokerow, sprzedawcow to kilkadziesiat zl drozej im z kompa wychodzilo

tak wiec nie rozumiem albo ja tak dobrze szukam albo brokerzy wszyscy chcieli mnie oszukac tzn. normalnie zarobic

swoja droga jesli takie ubezpieczenie np 500zl jeszcze ma starczyc na smyczki gratisy utrzymanie to wlasciwie tak naprawde wartosc realna tego ubezpieczenia to 100-150zl reszta to
@fromasz56: OC, ac jesli mialem to wciskal milo aso przy kupnie auta, nie widze zadnego sensu AC w polsce, to juz lepiej kupic za 300zl kamerke

z ciekawosci na 100 klientow oc ile kupuje ac ? 1-5?

90% polakow jezdzi 15 letnimi zlomami tego to chyba nawet nie da sie na AC ubezpieczyc chyba ze jakas sciema ac za 200zl ktore w praktyce nic nie daje a nabija cene

jak mowie
@bazingaxl: tak naprawdę wszystko zależy od potrzeby, nawet jak mają 15 letni złom to wykupują minicasco do OC żeby mieli chociaż pieniądze na zakup nowego złomu w razie kradzieży, a przy kolizji przy takich autach często wychodzi całka czyli szkoda całkowita z znowu mają pieniądze na nowy złom :)

nie prowadzę statystyk mireczku więc nie wiem, mogę Ci powiedzieć, że pełne AC wykupuje się przeważnie w autach do 6-7 lat natomiast
@fromasz56: ok zrobmy symulacje cebulaka

polak
jakis opel astra
wartosc 10k
15letni

ile kosztuje to minicasco ktore daje cebulakowi spowrotem 10k na zakup nowego zlomu wiedzac ze na 100% bedzie szkoda calkowita

czy sa ubezpieczenia ktore obejmuja wszelkie naprawy mechaniczne i ekploatacyjne w takich 15letnich zlomach - tak zeby nasz cebulak spokojnie spal