Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zadarmo #auta #samochody

Z racji tego, że grono zadowolonych Mireczków (niestety mirabelek jeszcze brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)) z powodu tanich #oc i starannie dobranych #ac powiększa się, więc nie chciałbym na tym poprzestać. Przez około 40 dni wystawiłem już ponad 25 polis przy czy pozwoliłem tym samym zaoszczędzić Mireczkom w przybliżeniu około 4500 zł na ubezpieczeniu swoich aut/motocykli/motorowerów/ciągników itd i jestem z tego dumny. Dlatego postanowiłem zrobić "małe" #rozdajo. Każdy plusujący bierze udział w losowaniu jednego z gadżetów ubezpieczeniowych.

Nagrody:
- Główna nagroda - Zajebiaszczy głośnik bluetooth PZU
- 4 zestawy zawierające:
smycz, 2 zapachy do auta, breloczek, żeton, opaska odblaskowa, skrobaczka z futerkiem
-2 kubki Link 4
-2 kubki Firmowe
-1 Kubek MTU taki z fajną nakładką gumową na wierzch :)
-1 kubeczek :) Warta
-Elegancki zestaw pióra i długopisu Generali
-2 zeszyty firmowe
-1 zeszyt MTU
-3 skrobaczki PZU

Czyli zostanie wylosowanych 17 osób !!!

Losowanie odbędzie się 30 lipca po godzinie 22.00

Do dzieła i powodzenia !!!

Pozdrawiam
fromasz56
fromasz56 - #rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oświadczenie #zad...

źródło: comment_gH0SCyhpGaAEFu2D0BVWRZMMifPao5U3.jpg

Pobierz
  • 94
@Alpha_Male: Wznawiasz lub kupujesz nową polisę na maksymalnie 4 raty i potem jak sprzedasz to zgłaszasz do T.U. że samochód poszedł już w inne ręce a tobie zwrócą niewykorzystaną składkę. Podaj numer konta przy zgłoszeniu to zrobią Ci przelew.
@kaczmar119: Sprzedaję:
Komunikację czyli OC, AC, NNW, ASSISTANCE, Opony, Szyby itd
Majątek: OC działalności, Ubezpieczenia mieszkań, OC przewoźników drogowych, gwarancje ubezpieczeniowe, turystyczne itd
Życie: grupy otwarte, grópówki, indywidualne

i robimy to wszystko w 34 Towarzystwach Ubezpieczeniowych

i nie robię tego sam tylko cała ekipa składająca się z 9 osób z czego każdy jest oddelegowany do konkretnej specjalizacji.
@fromasz56: wprowadzasz w błąd, aby dostać zwrot z OC za niewykorzystany okres, kupujący musi podpisać rezygnację z OC nabywcy, gdyż zgodnie z ustawą w momencie sprzedaży OC przechodzi na nabywcę. To o czym napisałeś działa do ubezpieczeń dobrowolnych.
@fromasz56: trochę słabo, że teraz Ci tu czytam. 29 kończy mi się oc/ac i automatycznie podpisuje się nowe, bo wmówiona skleroza dziś sobie przypomniała. Jest jeszcze opcja by zmienić ubezpieczenie?