Wpis z mikrobloga

#rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zadarmo #auta #samochody

Z racji tego, że grono zadowolonych Mireczków (niestety mirabelek jeszcze brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)) z powodu tanich #oc i starannie dobranych #ac powiększa się, więc nie chciałbym na tym poprzestać. Przez około 40 dni wystawiłem już ponad 25 polis przy czy pozwoliłem tym samym zaoszczędzić Mireczkom w przybliżeniu około 4500 zł na ubezpieczeniu swoich aut/motocykli/motorowerów/ciągników itd i jestem z tego dumny. Dlatego postanowiłem zrobić "małe" #rozdajo. Każdy plusujący bierze udział w losowaniu jednego z gadżetów ubezpieczeniowych.

Nagrody:
- Główna nagroda - Zajebiaszczy głośnik bluetooth PZU
- 4 zestawy zawierające:
smycz, 2 zapachy do auta, breloczek, żeton, opaska odblaskowa, skrobaczka z futerkiem
-2 kubki Link 4
-2 kubki Firmowe
-1 Kubek MTU taki z fajną nakładką gumową na wierzch :)
-1 kubeczek :) Warta
-Elegancki zestaw pióra i długopisu Generali
-2 zeszyty firmowe
-1 zeszyt MTU
-3 skrobaczki PZU

Czyli zostanie wylosowanych 17 osób !!!

Losowanie odbędzie się 30 lipca po godzinie 22.00

Do dzieła i powodzenia !!!

Pozdrawiam
fromasz56
fromasz56 - #rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oświadczenie #zad...

źródło: comment_gH0SCyhpGaAEFu2D0BVWRZMMifPao5U3.jpg

Pobierz
  • 94
@bazingaxl: artykuł jest z 2014 roku jakbyś nie zwrócił uwagi, minicasco kosztuje adekwatnie do wyceny auta, taryfa od tamtej pory zmieniła się pewnie ze cztery razy, więc nie uważam że masz symulacje tylko przykład z 2014 roku na konkretną osobę. Symulacja to kalkulacja a tej z powierzchownych danych nie zrobisz :) nie zamierzam Cie przekonywać do brokerów czy agentów ponieważ nie mam w tym celu. Mamy wolny rynek i każdy kupuje
dobre 5 lat temu minely czasy gdy co roku zmienialem ubezpieczyciela bo taniej


@bazingaxl: Widocznie trafiasz na bardzo słabych brokerów. Jestem lojalny wobec jednego od 2010 roku i zawsze znajduje mi polisę tańszą niż wszystkie dostępne wyszukiwarki. Ma dostęp do wielu towarzystw, więc praktycznie co roku korzystam z innego ubezpieczyciela, bo trzymanie się jednego wcale się nie opłaca. Byłem już w PTU, Ergo Hestii, PZU i Uniqa. Dwa ostatnie towarzystwa mają
Dwa ostatnie towarzystwa mają bezpośrednią likwidację szkód (zgłaszasz szkodę swojemu ubezpieczycielowi a nie walczysz z jakąś Proamą i innymi śmiesznymi firemkami).


@UowcaTroli: a przeprasz w jakim stopniu to zmienia cokolwiek, to ze placisz ubezpieczenie u kogos nie znaczy wcale ze potraktuje Cie inaczej, ten sam janusz przyjdzie ogladac szkody i te same proby zanizenia kosztow, proby wyplacenia szybko kwoty z dupy i zrobienia nie przez aso
@UowcaTroli: kompletnie nie podazam za tokiem myslenia, w takim ukladzie ubezpieczenia medyczne i dla nieruchomosci tez tak powinny dzialac a okazuje sie ze mala powodz i ubezpieczyciel robi wszystko co sie tylko da zeby nie zaplacic swoim klientom, chcesz mi powiedziec ze w OC komunikacyjnym jest inaczej z samego faktu ze ktos mysli ze jak placi to jest szanowanym klientem, moze mieszkasz w jakims innym kraju ?
@bazingaxl: Najwyraźniej żyjemy w innych krajach. Dwa razy miałem "okazję" skorzystać z wypłaty odszkodowania z OC sprawcy i w każdym przypadku kwota wystarczyła na usunięcie szkody (a oprócz tego jeszcze trochę zostało). Z ubezpieczenia medycznego też korzystałem przez 2 lata, ale zrezygnowałem, bo ilość usług, które wykorzystywałem była tak mała, że opłacanie składki co miesiąc mi się nie kalkuluje. Ubezpieczenie nieruchomości też wystarczyło na naprawę szkody (zalanie).
Wygrani kolejności następującej tak jak przedstawione zostały nagrody:

@nosmis - głośnik PZU

@astorreViola - 1 z zestawów

@Aggressive - 2 z zestawów

@Tolasz30 - 3 z zestawów

@Byku - 4 z zestawów

@Balikator - kubek z Link 4

@mucha1988 - kubek z Link 4

@jeerrry - kubek firmowy

@Pertaseth - kubek firmowy

@Patt_ - kubek z MTU

@szymek627 - kubeczek z Warty

@Shiev - Zestaw Generali

@clutiswire - zeszyt firmowy

@MackaCthulhu -