Wpis z mikrobloga

Ex Machina 7/10

Film cienki, na początku fajnie sie zapowiada, ale potem robią takie błędy ze o ja p------e.

Jeszcze weryfikacja kartą a nie np. Na linie papilarne, to jest największy umysł na planecie czy jak? xD

#film #scifi #exmachina
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Xivid: podobno gorsze. Do Ex podchodziłem z dystansem, ale rozjebywała mnie bezmyślność twórcy SI. Zamiast utylizować wszystko to jedną nawet sobie przygarnął TOP KEK. Przygarniać cos co moze ci w każdym momencie wbić nóż w plecy.
  • Odpowiedz
@WujekRada: chappie jest lepsze od ex. Jest bardziej zabawne i bardziej "życiowe". Jak dla mnie ex to taka próba połączenia dramatu z sajfaj a wychodzi takie byle co.

Chappie dość mocno jest wzorowany na dystryk 9, z resztą nie ma co się dziwić skoro kręci go ten sam reżyser.

Chappie > ex
  • Odpowiedz
  • 1
@Xivid: scenariusz w Ex machina był tak nieprawdopodobny i naciągany ze o ja pitole. Końcówka to jakiś horror, tyle niedopatrzeń, tyle możliwości a Nathan wybiera najgorsze z możliwych.

Juz nawet pomijam kwestię romansu z SI, ktora w swoich odpowiedziach była chłodna jak komputer.
  • Odpowiedz
@WujekRada: Ex slabe:) jedyny plus to zakończenie gdzie nie ma konca takiego ze wszyscy żyli szczęśliwie:D a chappie:D aż sie zdziwiłem dobry film sci fi:) i chappie rozkłada swoim zachowaniem:)
  • Odpowiedz