Wpis z mikrobloga

Badz mna
Znajomy podbija do ciebie wielokrotnie
Co za desperat lol.jpg
Snuje plany odnosnie ciebie i #!$%@? jakim to ucielesnieniem jego marzen nie jestes
No co za creeper.mp3
Systematycznie go splawiaj
Nie zniecheca sie
Dalej go splawiaj
W koncu zaczyna podbijac do twojej kolezanki
Kolezanka dodatkowo sie tym chwali do ciebie
Zalap mega bol dupy i badz zazdrosna xD


#logikarozowychpaskow #bekazemnie
  • 110
  • Odpowiedz
UPDATE: Gadalam wiecej z ta kolezanka i non stop slysze opowiesci o nim jaki jest uroczy. Dupa mnie tak piecze, ze az sie sama z siebie smieje :D
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: a czemu z ciekawości? Nie chcesz na razie związku, jest brzydki, coś nie tak w jego charakterze, mirkuje czy jeszcze coś innego?


@maxwol: Bo ja musze cos mega poczuc zeby wejsc w zwiazek. A teraz ledwo co ostatni skonczylam.
  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: Pewnie pospolicie jest brzydki dlatego się nim nie interesujesz. Ciekawe czy koleżanka bez powodu opowiada Ci o nim w samych superlatywach. To jest ich zmowa. Facet dał koleżance 100zł żeby gadała o nim w taki sposób żebyś się nim zainteresowała.
  • Odpowiedz
kiedyś mówiło się "romantyk". Tzn. teraz czasem też. Zależy czy przystojny, c'nie? xD


@przemyslany_nick: czy przystojny, czy bogaty. Wystarczy wziąć za przykład tego Grey'a. Gdyby koleś był biedny byłby niezłym #!$%@? z debilnymi upodobaniami seksualnymi, ale że bogaty, to prawie wszystkie kobiety w przedziale wiekowym 15-45 szczały z zachwytu czytając sceny, w których leję swoją dziewczynę. Babom się w d...ch poprzewracało.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Raczej znalazl w niej srodek zastepczy albo ze mna pogrywa. Wczesniej jej sie zalil ze ja go nie chce i ze go to boli, bo on przeciez mnie tak uwielbia. Kolezanka ze 2x dZwonila zeby mnie na niego nakrecic.
Oni obydwoje sa w porzadku ludzmi, wiec nawet dobrze ze sie spikneli. Tylko po prostu irracjonalnie dupa mnie boli ze jednego atencjodawce mam mniej xD
  • Odpowiedz