Wpis z mikrobloga

Badz mna
Znajomy podbija do ciebie wielokrotnie
Co za desperat lol.jpg
Snuje plany odnosnie ciebie i #!$%@? jakim to ucielesnieniem jego marzen nie jestes
No co za creeper.mp3
Systematycznie go splawiaj
Nie zniecheca sie
Dalej go splawiaj
W koncu zaczyna podbijac do twojej kolezanki
Kolezanka dodatkowo sie tym chwali do ciebie
Zalap mega bol dupy i badz zazdrosna xD


#logikarozowychpaskow #bekazemnie
  • 110
  • Odpowiedz
@socjaIista: To nie jest takie jednoznaczne, bo ja generalnie jestem nawet nienajglupsza. Szczegolnie spolecznie. Ale jak widac nie uchronilo mnie to od ulegania prostym emocjom w lancuchowej reakcji na pewne zachowania.
Jednak w przeciwienstwie do bezrefleksyjnych karyn ja widze swoj brak logiki i emocje nie przeloza sie na dzialanie.

  • Odpowiedz
@Mirabelkowa: hurr durr w komentarzach, ale niebieskie też tak mają. #!$%@? mnie jak jakaś mało atrakcyjna koleżanka do mnie podbija, ale jak przestaje to DZIE MOJA ATENCJA ODDEJ XD i ból dupy.
  • Odpowiedz
Jednak w przeciwienstwie do bezrefleksyjnych karyn ja widze swoj brak logiki i emocje nie przeloza sie na dzialan


Faktycznie musiało cię najść na wyjątkowo glębokie przemyślenia, żeby dojść do tak zaskakujących wniosków



A co do niebieskich, to tylko czasem działa. Jak mnie jakiś facet gnębił to próbując wzbudzić moją zazdrość, otrzymał odwrotny efekt - zaczęłam się zastanawiać jak nisko upadnie i jak bardzo zdesperowany jest, bo widać było, że po odrzuceniu, brał
  • Odpowiedz