Wpis z mikrobloga

W-------ą mnie ludzie, którzy nie mają w sobie tyle rozumu i godności człowieka, by wysłuchać do końca piosenki, którą się jaram i którą im puściłam, żeby poczuli klimat, bo już sami muszą puścić coś swojego, nie można wytrzymać tej ostatniej minuty i nie być burakiem. Patologia. #takietam #przemyslenia
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gacrux: Ja dzisiaj miałam tak ze dwa razy w pracy, jak siedzieliśmy po godzinach. Tych znajomych nie zmienię. Ale to się zdarza z różnymi ludźmi od czasu do czasu, nie znoszę czegoś takiego.
  • Odpowiedz
@Groteska: Nikt tak nie będzie odbierał muzyki jak Ty, mimo że te same dzwięki to inne nastawienie i wrażliwość a to już wystarczy. Czasem chciałbym, żeby ktoś przeżywal tak jak ja, kawałki które lubię, ale wtedy zdaje sobie sprawę, że w sumie tylko ja moge to zrobić.. a nawet jeśli ktoś to odbierze tak samo, nigdy tego nie poznam,
  • Odpowiedz
@zug_zug: Nie puściłam jakiegoś p--------o szitu do wytrzymania. Mi się też często nie podoba to, co puszczają inni ludzie, ale jak ktoś mi chce coś pokazać, z czymś mnie zapoznać, to słucham z czystego szacunku i dobrego wychowania, do końca piosenki. #czystyboldupy
  • Odpowiedz