Wpis z mikrobloga

W-------ą mnie ludzie, którzy nie mają w sobie tyle rozumu i godności człowieka, by wysłuchać do końca piosenki, którą się jaram i którą im puściłam, żeby poczuli klimat, bo już sami muszą puścić coś swojego, nie można wytrzymać tej ostatniej minuty i nie być burakiem. Patologia. #takietam #przemyslenia
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bajbuss: i przy tv tak samo żal jak sto chujów. W czasach gdy miałem jeszcze kupę znajomych /teraz odfiltrowane do minimum/ co chwile było "podłącz laptopa do tv i puścimy dobra muzyke". Pomijam fakt samej muzy ale na ścianie kilkaset godzin muzy na cd i dobre stereo a ci k---a będą empetrujek słuchać i oglądać video 320p. #jakzyc
  • Odpowiedz
@countryboner: Ja już wiem z kim można tak a nie inaczej. Z niektórymi tylko w---a i spoko. Z reszta z wiekiem znajomych jednak coraz mniej i zostaja ci najlepsi więc juz to tak nie doskwiera:D
  • Odpowiedz
@bajbuss: na 20 znajomych to może 5 zna coś innego niż eska tv, RMF max czy jakieś inne gunwo. 2 osoby na 20 kupują legalnie muzykę bo za 35pln to jest dobra flaszka. Rzeczy jak spotify nie znają no ale i tak trzeba płacić za brak reklam
  • Odpowiedz
@martymcfly9: No właśnie to były takie typki, Comy by tylko słuchały. ;P A ja k---a chciałam im puścić coś innego, klimat zmienić, sami k---a chcieli, "Lucka, puść coś swojego", "nie, muzyka to intymna sprawa jest dla mnie", "no puść, pokaż czego słuchasz", no innej muzyki słucham niż ta z radia, zdarza mi się słuchać Beyonce, ale zdarza się tylko, bo co innego daje mi energię, a co innego mnie uspokaja
  • Odpowiedz
@countryboner: Z mojego towarzystwa tylko ja kkupuje płyty i zawsze byłem tym dziwnym. Jeszce w czasach studenckich kiedy wolałem upic płyte zamiast flaszki. Co poradzisz, takie życie Bożenko
  • Odpowiedz
@countryboner: Ja jestem na etapie kkupowania mieszkania, jest w trakcie budowy więc odbiorę za jakieś 9-10 miesięcy. Wtedy będę myślał co zrobić. Niemniej, powodzenia i daj jakieś foty!
  • Odpowiedz
@Groteska: a potem się dziwicie, że ludzie was nie lubią ;) Puszczanie komuś muzyki i jeszcze chęć by wysłuchał do końca to nic innego jak zniechęcanie. Bo ci słuchający i tak dzielą się na tych mających to w dupie, tych którym nie spodobało się od startu i i tak nie polubią i tych będących równie spieprzonymi, którzy myślą już o utworze, który podrzucą w ramach autoprezentacji jak tylko twoja pioseneczka
  • Odpowiedz
@kapayapaan: i za każdym razem musi być to jakiś rumuński, nieznany artysta z nienazwanego jeszcze gatunku i jakoś dziwnym trafem na każdej imprezie takie akcje odpierdziela jakaś dziwna, pseudobuntowniczka z typu 'hehehe dotknęłam stopą podłogi i diabeł się wystraszył, że ma konkurencję' w pakiecie z kolorową grzywką, tatuażami i niemal widocznym na czole napisem 'błagam, zauważcie mnie', no po prostu zawsze + w pakiecie gardzę wami, bo słuchacie radia xD
  • Odpowiedz