Wpis z mikrobloga

W-------ą mnie ludzie, którzy nie mają w sobie tyle rozumu i godności człowieka, by wysłuchać do końca piosenki, którą się jaram i którą im puściłam, żeby poczuli klimat, bo już sami muszą puścić coś swojego, nie można wytrzymać tej ostatniej minuty i nie być burakiem. Patologia. #takietam #przemyslenia
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Groteska: uuuuurwa, a na imprezie? Weź coś puść, od siebie. Udają, że słuchają ale 'już znajdę to co ja chce puścić', poźniej 'oj sorki, wyszukałem w tej karcie z Twoją nutą, hehe, no nic posłuchamy już tego hehe, ale Twoje fajne fajne!'

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Groteska: Mnie najbardziej w-----a jak jest u mnie domówka i każdy się przekrzykuje co mam puścić. E anon możesz to puścić, nie puść to, ale puść to. Jak mówie puszczamy radio albo jakiegoś chilloutowego seta żeby mieć w------e w kompa i skupić się na rozmowach, śmieszkowaniu to jakiś palant przełączy na swoje g---o tylko jak wyjdę na balkon zapalić xD
  • Odpowiedz
@Groteska: Mnie też to wkurza, muzyka jest żeby się dzielić. Z chęcią posłucham utworu znajomych którego nigdy nie słyszałem. A jakby piosenka była kiepska to przecież można powiedzieć i zaproponować zmianę bo nie wszystko musi pasować. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz