Wpis z mikrobloga

To dziś ja ogłaszam granie. Dzięki uprzejmości @numerant możemy skorzystać z jego serwera z silent modem. Ewentualnie możemy zagrać na innym z etpro. Czy są chętni? Z tego co zauważyłem, to jeszcze parę osób w to gra, choć zebrać do kupy wszystkich może być ciężko. Jest kilka osób, do których trzymam kontakt, żeby się odezwać jeżeli będzie skład na choćby 3v3 we własnym gronie. No i zawsze można będzie jako jedną z mapek zagrać baserace (której jestem wielkim fanem) :P

#enemyterritory #pytanie #wykopet #wolfensteinenemyterritory #wolfet #wolfenstein
TripleICZ - To dziś ja ogłaszam granie. Dzięki uprzejmości @numerant możemy skorzysta...

źródło: comment_6Xco88dBWPwSQdiHb8fLgrl3BmVR549Q.jpg

Pobierz
  • 8
Rozmowy idą w dobrym kierunku, jeszcze czekam na odpowiedzi od paru ludzi czy w ogóle grają i od kilku czy dadzą radę dziś/jutro i w jakich innych terminach :)
Podsumowanie na godzinę 20:53 (nie liczę siebie w tym zestawieniu):
- 3 osoby mogą grać teraz (plus ja, ale nie podliczam, tak jak mówiłem)
- jutro może 5 + ja
- jedna osoba gra, ale nie dała odpowiedzi, kiedy jej pasuje
- jedna osoba nie może w czwartek i piątek, ale później być może
- jedna osoba dopiero od 1 sierpnia
- dwie osoby jeszcze nie dały żadnej odpowiedzi, czy grają.

Moja
Jeśli zajdzie taka potrzeba, to TSa też mogę wam postawić. Serwer ET natomiast będzie w najbliższej przyszłości migrował na nitmoda. Zapewne słusznie jechaliście po silencie, że odpustowy, że hitboxy nie te. Z tego co piszą tutaj nitmod może być dobrym zamiennikiem etpro i da się go skonfigurować tak, żeby zachowywał się jak etpro. Wtedy zarówno wy będziecie szczęśliwi, jak i ja z moim ET Legacy ( ͡° ͜ʖ ͡°
Spoko, tak btw. Pomoglbys mi jutro w wolnym czasie skonfigurowac serwer na pukawce? Wykupiłem serwer etpro na miesiąc, ale nie mogłem updatnąć pb (jednego gościa notorycznie kopało z serwera, ale ponoć to serwer ma starą wersję, nie wiem, nie widziałem tych komunikatów niestety), w ogóle konsola na stronie pukawki niby powinna słać komendy na serwer, ale co próbowałem tam zrobić to wywalało, że komenda nieznana. Może da się połączyć jakoś po ssh