Wpis z mikrobloga

Hej mirki.
Znacie może jakąś godną polecenia agencję pośrednictwa pracy, która jest w stanie zaoferować mi 8 euro brutto/h w sytuacji, gdy mam 20 lat? Zauważyłem, że u niektórych opłaca się jedynie aplikować po 23 roku życia, a chciałbym wyjechać teraz na miesiąc, żeby mieć na wydatki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kraje, w których chciałbym podjąć pracę to #niemcy #holandia i #uk
Chodzi mi o coś pewnego, ponieważ wysyłałem już na kilka ofert CV, gdzie spełniałem warunki, a nie oddzywali się.
Z góry dzięki za pomoc.
#emigracja
  • 7
@xLibero: ok, dzięki za info, ale wychodzi na to, że na Holandię, to jestem za młody z ich stawką godzinową :D
@Amfidiusz: fakt, średnio pasuje taka nazwa, ale to popularny tag odnośnie wyjazdów zarobkowych. A przyczyna nie leży w tym, że chcę wyjechać na miesiąc, ponieważ nikt mnie jeszcze o to nie pytał, jak długo planuję tam zostać, lecz bardziej w moim braku doświadczenia.
@jobprofi: spoko, obczaję sobie, na
@Raz0r: 8.04 w szklarni chłodni zrobisz do tego jakbyś robił np Jako magazynier to nocki masz ok 140% a niedziele całe 200% gdzieś do 23 później tylko "140%" agencja jaką mogą polecić to E&A wypłacają co tydzień tzw solary gdzie jak na dłoni masz wypłaty. Z twoją stawką 7.04 w holy przy nocnych zmianach myślę dasz rade zrobić 200-250€ na tydzień, czy Ci się opłaca zdecyduj sam.
Ostatnia kwestia CV ?