Wpis z mikrobloga

Wczoraj opublikowaliśmy spot o dopalaczach, który robiliśmy dla zajawki aby pokazać, ze dobrej jakości spot moze kosztować 0zł i ludzie nie będą się z niego śmiali.


tak czy inaczej mieliśmy dziś rano taką sytuację..
mieszkanie mamy w remoncie więc całe #!$%@? farbami i różnym gównem które słuzy do remontowania domu (mieszkam ze kumplem na stancji). Malujemy kuchnię i nagle on mówi "Myslisz, ze jak pomaluję farbą włosy to będą całe białe"
ja na to, ze będzie wyglądał jak Skuter ("piosenkarz") z lat 90'
heheszki itp paćkam mu te włosy farbo i nagle pukanie do drzwi a wiedzielismy, ze kumpela ma wpaść pomóc to się drę
WEEJSC! OTWAAARTEEE!

Po czym otwierają się drzwi a tam:
Dzień dobry TVP, mozna na słówko?

Usta ze zdziwienia otworzyłem tak szeroko, ze zmieśiłaby mi się wszystkie Grycanki.
Kumel głowa cała biała jak szalony chemik, we dwoje na kacu i uwaleni na biało.. no nie wyglądalismy.
Kobieta okazała się bardzo sympatyczna i troche nas wysmiała po czym nakręcilismy materiał.

Tak czy inaczej.. spot kręcilismy kilka godzin jednego dnia a nast montowanie drugie kilka. Pomysł na spontanie wyszedł dzień przed kręceniem. Zrobiliśmy to jako ciekawostkę, dla zajawki. To był nasz pierwszy spot i jestesmy amatorami. Chociaz i tak jako odtwórca głównej postaci jestem z niego dumny bo w porównaniu do GISowego jest chyba lepszy a o to nam chodziło :p
Zrobił się lekki szum, poleciały hejty, mam twarz w miniaturce filmu. Czję się spełniony jako JanuszAktorstwa :D

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=YUkckLmU0Ew
Link do making od Radia Szczecin: http://radioszczecin.pl/1,127524,kreca-spot-o-dopalaczach-ma-byc-lepszy-niz-klip-

Jestesmy w hitach na wypoku wiec całkiem niezle :p

Zanim skonczyłem ten wpis zadzwonili z TVNu, co mam im powiedziec?

#szczecin #narkotykizawszespoko #wygryw czy #przegryw
#januszebiznesu #heheszki i troche #pokazmorde
Hubstein - Wczoraj opublikowaliśmy spot o dopalaczach, który robiliśmy dla zajawki ab...

źródło: comment_34yvizYOacHWEWd2z7KQiG2bZ9s9E0mT.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hubstein: Śmieją się bo to co pokazaliście to nie są dopalacze tylko kret. Najpierw ogarnijcie kogoś kto jest w temacie, a potem róbcie o tym film debile, idioci, ignoranci, nie wiem jak nazwać tych którzy robią te spoty które nie mają nic wspólnego z dopalaczami.
  • Odpowiedz
A ja sądzę że oprogramowanie do montażu [...] to jednak koszty


@Turrsky: no chyba, że wypożyczyli w zatoce ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale wtedy można w koszta wliczyć zużycie prądu czy eksploatację butów, w których chodzili podczas nagrywania itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
"Tak czy inaczej.. spot kręcilismy kilka godzin jednego dnia a nast montowanie drugie kilka."
Raz piszesz 3 dni, a raz dwa. zdecyduj się.
jeżeli cenisz swój czas, sprzęt, prąd (w sumie jak mieszkasz u rodziców to sprzęt i prąd możesz mieć faktycznie free - żart :|) na zero, to faktycznie nic Cie to nie kosztowało, ale nie ceń się tak nisko, Twój czas jest na pewno coś wart. (Zadzwoń do warsztatu samochodowego
  • Odpowiedz
@Hubstein:
Wyglądasz na takiego, co nie bierze gówna dla gimbazy (dopalacze) tylko bawi się na normalnym tradycyjnym ogniu dla dorosłych (alko i reszta), także Twoja twarz pasowała idealnie do spotu. Moim zdaniem wyszło super i naturalnie! Jak zobaczyłem ten spot i Ciebie to pomyślałem, że wypiłbym sobie butelkę i zapalił jointa. Także efekt wizualny i przekaz zdane na 5! :) Dopalacze to gówno! Kropka.

P.S. Tak mi się skojarzyło
LuckyLuq - @Hubstein: 
Wyglądasz na takiego, co nie bierze gówna dla gimbazy (dopala...
  • Odpowiedz