Wpis z mikrobloga

Wczoraj opublikowaliśmy spot o dopalaczach, który robiliśmy dla zajawki aby pokazać, ze dobrej jakości spot moze kosztować 0zł i ludzie nie będą się z niego śmiali.


tak czy inaczej mieliśmy dziś rano taką sytuację..
mieszkanie mamy w remoncie więc całe #!$%@? farbami i różnym gównem które słuzy do remontowania domu (mieszkam ze kumplem na stancji). Malujemy kuchnię i nagle on mówi "Myslisz, ze jak pomaluję farbą włosy to będą całe białe"
ja na to, ze będzie wyglądał jak Skuter ("piosenkarz") z lat 90'
heheszki itp paćkam mu te włosy farbo i nagle pukanie do drzwi a wiedzielismy, ze kumpela ma wpaść pomóc to się drę
WEEJSC! OTWAAARTEEE!

Po czym otwierają się drzwi a tam:
Dzień dobry TVP, mozna na słówko?

Usta ze zdziwienia otworzyłem tak szeroko, ze zmieśiłaby mi się wszystkie Grycanki.
Kumel głowa cała biała jak szalony chemik, we dwoje na kacu i uwaleni na biało.. no nie wyglądalismy.
Kobieta okazała się bardzo sympatyczna i troche nas wysmiała po czym nakręcilismy materiał.

Tak czy inaczej.. spot kręcilismy kilka godzin jednego dnia a nast montowanie drugie kilka. Pomysł na spontanie wyszedł dzień przed kręceniem. Zrobiliśmy to jako ciekawostkę, dla zajawki. To był nasz pierwszy spot i jestesmy amatorami. Chociaz i tak jako odtwórca głównej postaci jestem z niego dumny bo w porównaniu do GISowego jest chyba lepszy a o to nam chodziło :p
Zrobił się lekki szum, poleciały hejty, mam twarz w miniaturce filmu. Czję się spełniony jako JanuszAktorstwa :D

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=YUkckLmU0Ew
Link do making od Radia Szczecin: http://radioszczecin.pl/1,127524,kreca-spot-o-dopalaczach-ma-byc-lepszy-niz-klip-

Jestesmy w hitach na wypoku wiec całkiem niezle :p

Zanim skonczyłem ten wpis zadzwonili z TVNu, co mam im powiedziec?

#szczecin #narkotykizawszespoko #wygryw czy #przegryw
#januszebiznesu #heheszki i troche #pokazmorde
Hubstein - Wczoraj opublikowaliśmy spot o dopalaczach, który robiliśmy dla zajawki ab...

źródło: comment_34yvizYOacHWEWd2z7KQiG2bZ9s9E0mT.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InnyKtosek: spot tylko i wyłącznie wypada dobrze bo gis zrobił gówno. Stąd zwykły prosty spot który nie jest żenujący wypada świetnie. Trzeba przyznać, że gis poprzeczki za wysoko nie postawił.
  • Odpowiedz
@Hubstein: jak zwykle defilada hejterow co siedzą cały dzień w piwnicy i walą konia do chińskich bajek ale spot by zrobili lepszy i czas pracy to by w koszty można wliczyć xD
Cumpel zrobił coś fajnego to się cieszyć i gratulować bo zrobił to lepiej od naszych urzędasów i o wiele taniej, nie z naszych podatków. Dobra robota Cumplu spot daje o wiele więcej do myślenia niż dwa rapującą dziwolągi
  • Odpowiedz
@Hubstein: koleś-idiota dzwoni pod 112, zamiast na pogotowie.
Moglibyście chociaż promować właściwe postawy. Pod 112 się dzwoni, jak się nie wie, kogo prosić po pomoc.
Tutaj sprawa była absolutnie oczywista.
  • Odpowiedz